Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger

Çevrenizdeki gürültü sizi de gereğinden fazla etkiliyor olabilir. Kafanızı yastığınıza koyup dinlenmek için bir fırsat bulduğunuzda gürültünün devam ettiğini ve aslında beyninizin gürültüden ötürü ne kadar yorulduğunu görebilirsiniz.

Ürün Özellikleri
  • %100 geri dönüşüm çevre dostu ürün
  • Alev geciktirici katkılı
  • Yüksek ses yalıtım performansı
  • İstenilen kalınlık ve ölçülerde imalat
Ürün Görselleri

Bu nedenle gürültülü ortamlardan uzak durmanız hem fiziksel hem de psikolojik sağlığınız için gereklidir. Ancak günlük hayatın akışı içerisinde şehir merkezlerinde yaşayan bizler için ne yazık ki bu ortamları bırakıp gitmek mümkün olmayabilir. Bu durumda geriye tek bir çözüm yolu kalmaktadır: Bulunduğunuz ortamlar için bariyerli ses yalıtım süngeri kullanmak.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Kullanım yerleri nerelerdir?

Genellikle bölme duvarların içinde ses yalıtımı amacı ile kullanılmaktadır. Yüksek gürültülü cihazlarında yalıtımında da duvar ve tavan ses yalıtımı için tercih edilmektedir.

Jeneratör odası için bariyerli bondex sünger kullanabilir miyim?

Alev geciktiricilik özelliği sayesinde yüksek ısıların olduğu ortamlarda da iyi bir yalıtım sağladığı için tercih edilebilmektedir.

Ses yalıtımı için piyasada yer alan pek çok malzemenin yanında bariyerli bondex sünger yapısı itibari ile daha çok gürültüyü önleyebilir. Bulunduğunuz mekan için hem içeriyi dışarıdaki gürültüden yalıtır hem de içteki sesin dışarıya çıkmasını önler.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Ürünümüz %20 indirimlidir.

Şikayetlerinizi bildirin biz size uygun olan ürünü projelendirip uygulayalım.

İki bondex sünger malzemesinin arasına yerleştirilen bariyer sistemi sayesinde çift taraflı koruma sağlar. Ayrıca hem içte hem de dışta ses yalıtımını diğer süngerlere oranla iki kat daha iyi yapar. Siz de bu sistem sayesinde uzaklaşmayı arzuladığınız gürültüden sonsuza dek kurtulabilirsiniz.