Akustik Kumaş

Akustik Kumaş

Akustik Kumaş

İç mekan tasarımlarında görsellik her zaman ilk sırada gelir. Evlerin, ofislerin, eğlence mekanlarının ya da diğer her türlü mekanın tasarımlarında kullanılacak olan görsel malzeme ve materyaller o mekanın konseptini belirlediği gibi tarzını da oluşturur.

 
Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel ve kolay silinebilir
  • Sınırsız renk ve baskı seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
 
Ürün Görselleri

Bir mekanı tasarlarken görsellik ön planda olduğu kadar arka planda en az görsellik kadar önemli bir yer işgal eden bir diğer konu da sestir. Tasarımı yapılan ortamların cinslerine ve durumlarına göre ses iletim ve yalıtımları mühimdir. Bu nedenle bir mekanda görsellikle akustiği bir araya getiren akustik kumaş gibi malzemelerin kullanılması şarttır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ses yutum özelliği ne seviyededir?
 

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

 
Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?
 

Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

Değişen renkleri ve şık tasarımları ile her ortam için en şık tasarımları oluştururlar. Ayrıca yanmaz akustik kumaş gibi seçenekler sayesinde tasarım sağlanırken diğer yandan güvenlik de sağlanmış olur.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
100m2 üzeri imalatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için liste fiyatları üzerinden %20 iskonto uygulanmaktadır.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Ayrıca tarza ve ihtiyaçlara uygun olarak ayarlanabilen çeşitleri ile de büyük bir ürün yelpazesine sahiptirler. Örneğin tasarımlarınıza görsel anlamda büyük bir artı sunacak, hem ses yalıtımı ve iletimi için gerekli olan düzeni sağlayacaktır.