Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Bazı iş yerleri ve çalışma alanları yüksek ses barındıran yerlerdir. Özellikle makineler ile üretim yapılan alanlar makinelerin doğal gürültüleri nedeniyle çevrelerine rahatsızlık verebilir. Bunun önüne geçmek için bu tür iş yerlerinde ses yalıtımı uygulaması kaçınılmazdır.

 
Ürün Özellikleri
  • Yüksek yoğunluk (1200-2000 kg/m3)
  • Orta ve yüksek frekanslarda 24 db ses yalıtım değeri
  • En ince ses yalıtım malzemesi
  • İstenilen kalınlık ve ebatta imalat
 
Ürün Görselleri

Ses yalıtım malzemelerinin etkisinden faydalanarak gürültü çalışılan yer içerisinde bırakılır ve çevreye rahatsızlık vermesi önlenir. Ancak çok yüksek seslerin bulunduğu bir ortamda ses yalıtımı için sıradan yalıtım malzemeleri yeterli olmayabilir. Bu durumda yalıtım malzemeleri ile birlikte ağır ses bariyeri gibi diğer yalıtım araçlarının kullanılması faydalı olacaktır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Nerelerde kullanılır?
 

Bölme duvar, tavan ve yüksek gürültü kaynaklarının olduğu heryerde kullanılabilir. Özellikle iki alçıpan arasında kullanılması çok pratik ve verimlidir.

 
Tek başına kullanılabilir mi?
 

Epdm ağır ses bariyeri sesin kaynağına göre tek başına veya katmanlı malzeme imalatlarında kullanılabilir. Sesin yüksek olduğu yerlerde katmanlı laminasyon imalatında daha iyi performanslar aldığını gözlemlenmiştir.

Piyasada epdm ağır ses bariyeri olarak da bilinen bu sistem, yalıtım malzemelerinin arasına konularak gerçek anlamda aşılmaz bir bariyer oluşturur. Böylece yalıtım malzemesinden az da olsa geçen sesin bu bariyerde durması amaçlanır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüz %20 indirimlidir.

Kullanım yerinize göre teknik destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ses yalıtımında üstün bir başarı gösteren ses yalıtım bariyeri fabrika gibi alanlarda sıklıkla kullanılır. Siz de yüksek seslerden oluşan rahatsızlığın önüne geçmek ve ses yalıtımını en sağlam şekilde yapabilmek için bu malzemeyi yalıtım için kullanabilir ve ses sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.