Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Kumaş Kaplı Akustik Panel

Tasarımını yaptığınız ortamın görsel ve işitsel açıdan başarılı olması gerekir. Görsellik ve işitsellik birbirini tamamlayan iki önemli unsur olsa da bu iki unsurdan biri genellikle göz ardı edilmektedir. Bu iki tasarım öğesinin uyum içerisinde kullanılması mekanlara ferah bir hava verecek bu mekanlarda bulunan insanların rahat etmelerini sağlayacaktır.

 
Ürün Özellikleri
  • Yanmaz kumaş kaplama
  • Yoğunluğu arttırılmış (95 kg/m3) akustik dolgu malzemesi
  • Silinebilir akustik kumaş yüzey
  • İstenilen renk ve ölçüde imalat
 
Ürün Görselleri

Bu nedenle kumaş kaplı akustik panel kullanmak yerinde bir hareket olacaktır. Bir ortamda akustik panel bulunması ortamın ses düzenini sağlarken bu panellerin istenilen renk ve desende kumaşlarla kaplanması da görsellik açısından mekana bir puan daha katar.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Kumaş kaplı akustik panel içerisinde ne kullanılmaktadır?
 

Akustik panel içerisinde yoğunluğu arttırılmış 95 kg/m3 cam yünü kullanılmaktadır.

 
Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?
 

Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız akustik kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

İstenilen ses yalıtımı özelliğini sağlanmasının yanında görsel olarak mekanın bir bütün haline getirilebilmesi için ses akustiğini sağlayana panellerin dış kısmını istediğiniz renk ve desende kumaşlarla kaplayabileceksiniz.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
100m2 üzeri imalatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için liste fiyatları üzerinden %20 iskonto uygulanmaktadır.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Bu kumaş panel sisteminde kumaşlar da yapıldıkları özel maddeler gereğince ses iletim ve yalıtımı konusunda katkı sağlayacaklardır. Bu panel sistemleri sayesinde siz de mekanınızı görsel ve işitsel açıdan bir şaheser haline getirebilecek ve müşterileriniz için mekanınızı vazgeçilmez bir eğlence ortamı kılacaksınız.