Marin Tekne Ses İzolasyonu

Marin Tekne Ses İzolasyonu

Marin Tekne Ses İzolasyonu

Seyahat araçları kullanıcıları için iyi bir deneyimin en önemli unsurlarından birisi ses İzolasyonudur. Seyahat sırasında dışarıdan gelen gürültünün iyi bir şekilde izole edilip içeride sessiz ve konforlu bir ortam sağlamak için kimi kullanıcılar çeşitli geliştirmeler yapma imkanına sahiptir.

Ürün Özellikleri
  • Yanmazlık ve Sertifika uyumluğu
  • Anti-Bakteriyel ve küf tutmaz
  • Hafif ve yüksek ses yalıtım değerine sahip
  • Gözenlik yapısı sayesinde nefes alabilir yüzey
Ürün Görselleri

Marin tekneler de denizde seyahat edilen ve farklı boyut aralıklarıda satın alınabilen araçlardır. Bu deniz araçlarında çeşitli hacimlerle birlikte kamara bölümleri bulunur. Buralarda seyahat sırasında dinlenildiği gibi kimi zaman da gece uyumak için tercih edilebilir.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Marin ve tekne imalatlarında nasıl bir ses yalıtım malzemesi kullanılmalıdır?

Marin ve tekne ses izolasyonunda yüksek ses yalıtım değeri olan katmanlı malzemeler tercih edilmelidir. Motor odası ile kamaralar birbiri ile yakın mesafede olduğu için yalıtımda tercih edilen malzemeler çok önemlidir.

Loyd sertifikası uyumlu mudur?

Ürünlerimiz sertifikalıdır. Loyd sertifikasının isteklerini karşılamaktadır.

Uzun süreli kullanımlarda gürültüden sakınmak konforlu yolculuk ve kullanım için olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline gelebilmektedir. Teknelerde konforlu seyahati sağlayacak ses izolasyonu için uygun ses yalıtım malzemeleri üretilmektedir ve işlem sırasında bunlar kullanılır.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Marin ve tekne ses izolasyonu malzemelerinde %15 indirim mevcuttur.

Projeniz ile ilgili ürün önerilerimiz ile ilgili mühendis kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Su içerisinde seyahat eden ve dışarıdan gelen çok yoğun bir gürültü oranına maruz kalan aletlerin izolasyonu için bariyerli ses yalıtımı malzemeleri kullanılır ve böylece daha katmanlı bir ses yalıtımı elde edilir. Ses yalıtım süngeri alırken dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli ürünleri tercih etmektir. Ateş etkisi altında kalabilen ürünlerin aksine yanmaz sünger olarak satılan malzemeleri tercih etmek gerekir.