Akustik Ofis Kabini

Akustik Ofis Kabini

Akustik Ofis Kabini

İş dünyasında ofisler ve ofis gereçleri büyük önem taşımaktadır. Her işletme kendi ihtiyaçlarına ve isteklerine göre ofis dizaynı talep etmektedir. Bununla birlikte markalarını geliştirmek isteyen ve daha iyi bir çalışma ofisine sahip olmak isteyen kişi ve kurumlarsa daha özel ve gelişmiş seçeneklere sahip olan ofis dizaynları talep edebilmektedir.

 
Ürün Özellikleri
  • Önemli toplantılarınızı gizlilik ve profesyonelce yapabilirsiniz.
  • Taşınabilir demonte sistem
  • İstenilen renkte imalat imkanı
  • Silinebilir, leke tutmaz ve yanmaz kumaş kaplama
 
Ürün Görselleri

Gelişen imkanlar ve gelişen teknolojiyle beraber çok farklı ve özel ofis seçenekleri iş dünyasında ön plana çıkan unsurlar haline gelmiştir. Kaliteli bir şekilde tasarlanmış ve farklı bir ofise sahip olmak kurumlara daima farklı bir prestij sağlar ve müşteriler için iyi bir referans noktası oluşturur.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
İstediğimiz adette imal edilebilir mi?
 

İstediğiniz adette üretilebilmektedir.

 
Elektrik tesisatı üzerinde mevcut mudur?
 

Elektrik aksamları kabin içerinde kurulum esnasında düzenlenmektedir.

İş yerlerinde yer alan ofislerde en önemli ihtiyaçlardan birisi de ses izolasyonudur. Gerek bölümler arasında ses geçişini azaltarak huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak gerekse gizlilik açısından daha güvenilir ortamlar oluşturmak başlıca amaçlardandır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Montajlarımız İstanbul içi ücretsizdir.

İstediğiniz yere taşınabilir demonte Akustik ofis kabini için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 Bu noktada toplantı podları, akustik ofis kabini, ses yalıtımlı kabin gibi malzemeler sıkça tercih edilmektedir. Bu gereçlerle daha az uğraş vererek pratik çözümler elde edilir.