Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Profesyonel ses kayıtları stüdyo ortamında yapılır. Müzik sektöründe kullanılan ses kayıt odaları, özel cihazlarla kayıt alınan genellikle ses akustiğini sağlamak için boş bırakılan odalardır. Bu odaya giren ses icracısı yeteneğini sergilerken sesinin iyi bir şekilde dağılması oldukça büyük bir önem taşır.

 
Ürün Özellikleri
  • Akustik Sünger gözenekli yapısı sayesinde akustik yutum sağlar.
  • Anti-Bakteriyel ve küf tutmaz özelliğini sahiptir.
  • Sınırsız renk seçeneği
  • İstenilen kalınlık ve yoğunlukta imalat seçeneği
 
Ürün Görselleri

Bunun için ise duvarlar ses yalıtım süngeri ile kaplanır ve ses izolasyonu oluşur. Bu teknikle hem dışarıdan içeriye gürültü akışı engellenir hem de sesin oda içerisinde eşit dağılması sağlanır ve mümkün olduğunca kaliteli bir ses elde edilir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Yanmazlık özelliği var mıdır?
 

İstenildiği zaman yanmaz olarak üretilebilmektedir. Sıfır yanmaz veya alev geciktirici seçenekleri opsiyonlar arasındadır.

 
İstenilen renk, kalınlık veya şekilde imal edilebilir mi?
 

Sınırsız renk seçeneği ile imal edilebilmektedir. Talebinize göre istenilen kalınlıkta özel olarak imal edilebilmektedir. Ürünümüz piramit sünger, labirent sünger, yumurta sünger, vicoustic flexi a50 v.s. olarak bir çok çeşitte üretilebilmektedir.

Ses kayıt odası ses yalıtımı genellikle siyah renkli yumurta kolisine benzetilen ve yumurta süngeri olarak sektörde tarif edilen yapı malzemeleri ile kaplanır. İç kısımda ise farklı fiyat segmentlerine göre yoğunlukta bir bileşime sahip olan malzemeler kullanılır ve iyi bir ses yalıtımı sağlanır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Üretici kimliğimiz ile İstanbul içi müşterilerimize aynı gün kapınıza kadar teslim imkanı

Siz sipariş verin kargoyu biz teslim edelim.

Bu dıştaki malzemeler akustik piramit sünger olarak da tarif edilmektedir. Ses yalıtımı için ve tasarım olarak tercih edilen bu ürünü bunun dışında akustik labirent sünger olarak da adlandıranlar vardır.