Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı

Günümüzde iş yerleri sahip oldukları ofis ortamlarını mümkün olduğunca ekonomik kullanarak hem yeterli sayıda ofis çalışanı muhafaza edip hem de çalışanların rahatını sağlayacak imkanlar aramaktadır. Bu noktada ofis düzenlemelerinde imdada yetişen en büyük teknolojilerden birisi ses yalıtımlı malzemelerdir.

 
Ürün Özellikleri
  • Kurumsal renkleriniz de imalat
  • 10 yıl kumaş solmasına karşı renk garantisi
  • 0,90-1,00 Nrc ses yutum değeri
  • Baskı karşında mukavemet ve rijitlik
  • 95 kg/m3 yoğunlukta
 
Ürün Görselleri

Ofislerin düzenlenirken ve odalar dizayn edilirken en büyük ihtiyaçlardan biri sesi mümkün olduğunca izole etmek ve rahat çalışma ortamı sağlamaktır. Burada ise akustik panel denilen malzeme oda bölücü işlevi görmektedir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ofis ses yalıtımı için akustik panel kullanımda etkili olur mu?
 

Akustik panel ortamdaki fazla sesi yutarak daha sağlıklı bir ses seviyesinin olmasını sağlar. Bu nedenle açık, kapalı ofis yada toplantı odası gibi yerlerde iş görüşmelerinizde daha profesyonel bir ortam sağlar.

 
Belli bir süre kullanıldıktan sonra kumaş kumaş rengini değiştirme imkanı mevcut mudur?
 

Kumaşlarımız panel üzerine çıkarılamayacak şekilde özel bir laminasyon tekniği ile üretilmektedir. Daha sonrasında kumaş rengini değiştirmek isterseniz ücreti karşılığında tekrar revize imalat yapılabilmektedir.

Çalışanlar ve patronlar gürültülü bir ortamdan ziyade daha dinlendirici iyi bir şekilde izole edilmiş odaları tercih edebilirler. Bu sebeple akustik kabin gibi uygun ve düşük maliyetli çözümler her zaman dikkat çekmekte ve rağbet görmektedir.

 
Ürün ile ilgili kampanyalar
 
Türkiye içi tüm noktalarda projeniz için ücretsiz keşif imkanı mevcuttur.

İstanbul içi montajlarımız ücretsizdir.

Daha büyük bir maliyeti göze alanlar işletmeler içinse ses yalıtımlı duvar tercih edilebilen seçeneklerden birisidir. Daha kalıcı bir ses izolasyonlu ortam imkanı sunar ve kullanıcılara rahatlık ve konfor sağlar. Ofislerde daha huzurlu ve verimli bir çalışma imkanı için ofis ses izolasyonu olmazsa olmaz bir çözüm haline gelmiştir.