Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Akustik Ses Yalıtımı

Müzik ve film kaydı için kullanılan profesyonel stüdyolar için ses yalıtım malzemeleri büyük bir önem taşımaktadır. Bu stüdyoların en önemli işlevi ses olduğundan sesin iyi bir şekilde dağılması, iyi bir şekilde kayıt edilmesini sağlar. En iyi performansı almak için de ses yalıtım işlemi sırasında mekanın karakterini iyi analiz etmek ve uygun çözümler bulmak önem arz etmektedir.

 
Ürün Özellikleri
  • İstenilen renk ve şekilde imalat yapılabilir.
  • Silinebilir yüzey kaplaması
  • 10 yıl solma garantisi
  • Yanmazlık ve yüksek ses yutma bazı özellikleri arasındadır.
 
Ürün Görselleri

Her mekan aynı karaktere sahip değildir ve farklı bir özen ister. Bu iş için donanımlı olan profesyoneller söz konusu ortam için ölçümler ve testler yaparak en uygun malzemeleri uygun bir şekilde birleştirerek sizlere bütçenize göre seçenekler sunar.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Sökülüp tekrar montajı mümkün müdür?
 

Akustik panel ürünlerimiz istenildiği zaman sökülerek taşındığınız yere tekrar montajı yapılabilmektedir. Ancak akustik sünger tarzı ürünlerimiz yüzeye bir kez yapıştırılınca sökülürken deformasyonlar mümkün olabilir.

 
Montajı için gerekli olan ekipmanlar nelerdir?
 

Akustik panel ürünlerimiz ister poliüretan silikon ile isterseniz yapıştırıcı malzeme ile duvara montajı yapılabilmektedir. Akustik sünger ürünlerimiz solvent bazlı özel üretimimiz olan sıvı yapıştırıcılar ile uygulanmaktadır. Çift yüzeye uygulanarak beklenmeden yapıştırılabilmektedir.

Profesyonel işler için ses kaydı alınan stüdyoların duvarları akustik panel ile kaplanmış olmalıdır. Bu paneller tek tip olmayıp farklı ölçülerde farklı malzeme birleşimlerinden üretilirler.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Bu ürün gruplarımıza özel ücretsiz montaj hizmeti veriyoruz.

Ürünlerinizi sipariş edin ücretsiz olarak montajını yapalım.

Stüdyo akustik ses yalıtımı ile ilgili en uygun seçenekleri bulmak için kendi araştırmalarınız dışında profesyonellerden de yardım isteyebilirsiniz. Stüdyolarda genellikle akustik piramit sünger kullanılır ve bunlar kimi zaman yumurta yalıtım süngeri şeklinde de ifade edilir.