3D Akustik Duvar Paneli

3D Akustik Duvar Paneli

3D Akustik Duvar Paneli

İş yerlerinin ve ofislerin olmazsa olmazı ses iletim ve yalıtımlarıdır. Özel ofisinizde konuştuklarımızın misafirleriniz tarafından düzgün bir şekilde anlaşılması işlerinizin sağlıklı bir şekilde yürümesi için elzemdir. Ofisinizi  akustik olarak iyi bir ortam haline getirmenin yanında yapacağınız işlemlerin  ofisinize şık bir görünüm kazandırması önemlidir.

 
Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel ve kolay silinebilir
  • Sınırsız renk seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
 
Ürün Görselleri

 Bu nedenle 3d akustik duvar paneli  kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bu akustik panel sistemleri ofisinizin ya da işyerinizin akustik olarak en iyi hale gelmesini sağlamanın yanında görünümleri ile de ofisinize şıklık katacaktır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ses yutum özelliği ne seviyededir?
 

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler ve akustik kumaş özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

 
Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?
 

Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız akustik kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

İstediğimiz tarz ve istediğiniz renkte duvar panelleri bulmanız mümkündür. Sizler için ofisinize en uyum sağlayacak renkleri ve en şık tasarımları seçerek  bulunduğunuz ortam için yeni bir tarz oluşturuyoruz.  Duvar kaplamalarında uygun malzeme kullanılarak kaplamalara göre akustik paneller oluşturulurken, isterseniz kumaş kaplı akustik panel gibi seçeneklerimiz de mevcuttur.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
100m2 üzeri imalatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için liste fiyatları üzerinden %20 iskonto uygulanmaktadır.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Siz sadece ofisinizde nasıl bir ortam hayal ettiğinizi belirleyin, gerisini bize bırakın. Kaliteli malzeme ve üstün tasarım hizmetimizle ofisiniz, mekanlarınız ve ortamlarınız için en iyi sonuçları sunuyoruz.