Bariyerli Melamin Sünger

Bariyerli Melamin Sünger

Bariyerli Melamin Sünger

Okullar, iş yerleri, eğlence mekanları gibi pek çok alanda çevreye rahatsızlık vermemek için çeşitli yalıtım araçları kullanılır. Bu yalıtım araçları içeride yer alan sesi dışarıdan yalıtarak dış ortama ses geçişini büyük oranda engeller. Ayrıca içeride akustik ortamın yaratılmasında da rol oynar.

 
Ürün Özellikleri
  • Yüksek ses yalıtım değeri
  • Gözenekli yapı sayesinde küf tutmaz ve nefes alabilir
  • istenilen ürünler ile farklı katmanlar imalatı mümkün
  • Yanmaz
 
Ürün Görselleri

Ses yalıtımına sahip olan ortamlar insan beynini daha az yorar. Böylece kullanım alanına göre farklılık gösteren yalıtım malzemeleri çalışma standartlarını yükselterek verimi artırabilir. Ses yalıtımı malzemeleri arasında önemli bir pazar payına sahip olan melamin sünger sıkça tercih edilen bir yalıtım malzemesidir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Bariyerli melamin sünger montajı nasıl yapılmalıdır?
 

Katmanlı yapısı nedeni ile ağır ve kırılgan bir yapıdadır. Bu nedenle solvent tutkal ile yapıştırma yapıldıktan sonra sabitleme vidaları ile m2 5 adet yerden montaj yapılmalıdır.

 
Ses yalıtım değeri nedir?
 

3 katmandan imal edildiği için orta ve yüksek frekanslarda çok iyi performans sağlar. Ses yalıtım değerleri 24 ila 30 db arasında değişkenlik gösterebilmektedir.

Yanmaya karşı dayanıklı olması ve uzun bir kullanım ömrüne sahip olması nedeniyle bariyerli melamin sünger pek çok farklı ortamın yalıtımı için kullanılabilir. Şık görünümü ve istenilen renkte üretim olanağı sayesinde mekanlar için iyi bir tasarım aracı olarak da kullanılır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüz %20 indirimli fiyat ile satıştadır.

İstediğiniz ürün ile katmanlı laminasyon için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca bariyerli yanmaz sünger olarak da bilinen bu yalıtım malzemesi yanmaya karşı da son derece dayanıklıdır. Siz de ses yalıtımı için bu malzemeyi gönül rahatlığı içerisinde kullanabilir ve gürültü sorununun önüne geçebilirsiniz.