Basotect Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger

Ofis, stüdyo, toplantı salonu gibi alanlarda tasarım ve yalıtım çalışmaları yapmak istediğinizde önceliği bu ortamların ses yalıtımlarına ve akustiklerin doğru şekilde oluşturulmasına vermelisiniz. Çünkü bir stüdyonun en temel ihtiyacı sesin doğru şekilde yayılması ve istenmeyen noktalara sesin ulaşmasını engellemesidir.

 
Ürün Özellikleri
  • Yanmaz
  • Gözenekli ve rijit yapısı sayesinde yüksek ses yutma özelliği
  • En hafif ses yalıtım malzemesi (9-11 kg/m3)
  • İstenilen renkte imalat
 
Ürün Görselleri

Stüdyo gibi ortamların ses yalıtımının sağlanmasında akustik piramit sünger sıkça kullanılan bir malzemedir. Duvarların yüzeylerine yapıştırılmak suretiyle uygulanan bu yalıtım malzemesi üzerinde yer alan piramit yapılarının içerisindeki boşluklara sesleri hapsederek çalışır. Böylece sesin dışarı çıkma oranını üst seviyede azaltır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Standart olarak hangi kalınlıklarda imal edilebilir?
 

334, 445 ve 557 olarak üç farklı kanlıkta imal edilmektedir.

 
Nasıl uygulanmalıdır?
 

Basotect piramit sünger narin ve kırılgan yapısı nedeni ile titizlikle uygulanmalıdır. Ellerinizin temiz olması çok önemlidir. Açık renkli olduğu için elinizdeki kirler malzemeye geçebilir. Kesilmesi çok pratik ve kolaydır. Silikon veya solvent yapıştırıcı ile uygulanabilir.

Piyasada Basotect sünger olarak da bilinen bu malzeme isteğe göre yanmaya karşı dayanıklı hale de getirilebilir. Ayrıca ışığı kırması ve kendi içerisinde gölgeler oluşturan bir yapıda olması nedeniyle stüdyo ve ofis gibi ortamlara görsel olarak da katkı sağlar.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Basotect piramit sünger ürünümüz %20 indirimlidir.

Basotect piramit süngerde hangi kalınlığı tercih etmeniz gerektiği hakkında bizi arayabilirsiniz.

Siz de Basotect piramit sünger sayesinde ofisleriniz, salonlarınız ve sahip olduğunuz tüm mekanlarınız için üst düzey ses yalıtımı sağlayabilir, sesten kaynaklanan sorunların önüne geçerek çalışmalarınızdan elde edeceğiniz verimi artırabilir, hem yalıtımlı hem şık mekanlara sahip olabilirsiniz.