Duvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı

İnsanlar günlük yaşamlarında yaşam kalitelerini düşüren birçok sıkıntıya maruz kalabilmektedir. Bunların başında gürültü kirliliği gelmektedir. Günlük yaşamın birçok anında ve farklı ortamlarda farklı gürültülere maruz kalabilmekteyiz. Bunlardan biriside komşulardan gelen sesler olabiliyor. Bu sesleri engellemek için duvar ses yalıtımı işlemi uygularız. Peki duvar ses yalıtımı işe yarıyor mu? 

 

Ürün Özellikleri
  • Yüksek yoğunluk
  • Minimum kalınlık
  • Geri dönüşüm ürünlerden imal
  • 24db ses yalıtım değeri
 
Ürün Görselleri

Evlerde, iş yerlerinde, lokantalarda, eğlence mekanlarında kimi zaman yüksek gürültüler ortaya çıkabilmektedir. Bu sebeple bu konuda çözüm üreten firmalar günden güne gelişen teknolojilerle birlikte gelişmiş imkanlar sunabilmekte.

 
Duvar Ses Yalıtımı İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular
 
Çok maliyetli midir?
 
Duvar ses yalıtımı mevcut şikayetinize göre maliyet değişkenliği göstermektedir. Duvar alanınıza göre de birim maliyetler düşmektedir.
 
İşin tamamlanması ne kadar zaman alır?
 

Genellikle işin yüzey alanına göre 1-2 gün gibi sürede teslim edilmektedir.

Özellikle evlerde en çok şikayet edilen konulardan birisi duvarların ince olması sebebiyle çokça ses geçirmesi ve konforu düşürmesidir. Bu yüzden duvar ses yalıtımı başta evler için en çok ihtiyaç duyulan alanlardandır. Duvar ses yalıtımında farklı ürün seçenekleri olsa da en çok tercih edileni akustik duvar paneli ürünüdür.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

Metraj bilginize göre fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bu paneller duvar ses yalıtım malzemeleri denilince akla gelen malzemelerdir. Duvar özel olarak üretilmiş akustik malzemeyle kaplanır ve ortamlar arasında ses geçişi önlenmiş olur. Aynı zamanda içinde bulunulan ortam için iyi bir ses akustiği elde edilmesine yardımcı olan bir paneldir. Bu sebeple ses kaydı alınan odalarda da sıkça tercih edilir.