Kauçuk Levha

Kauçuk Levha

Kauçuk Levha

Günümüzde ses yalıtımı büyük önem kazandı. Özellikle şehirleşmenin etkisi ile birlikte apartmanlarda yer alan eğlence mekanları ve spor salonları gibi alanlarda dış ortama verilen gürültü fazla olduğundan bu ortamların ses yalıtımlarının da önemi arttı.

 
Ürün Özellikleri
  • Geri dönüşüm üründen imal
  • Yüksek yoğunluk (900 kg/m3)
  • Şap yükü altında aynı kalınlıkta kalmaktadır
  • İstenilen kalınlıkta imal edilebilmektedir
 
Ürün Görselleri

Çevrede bulunan insanlara ve alt katlarda bulunan mekanlara ses ile rahatsızlık vermemek için duvarlarda kullanılacak olan yalıtım malzemelerinin yanında zeminin de ses iletimine karşı yalıtılması gerekir. Zeminden ses iletimini kesmek için üretilen kauçuk levha sayesinde zeminlerden ses geçmeyecektir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Mantar kauçuk aynı sonuçları verir mi?
 

Kauçuk levha daha çok teknik odalarda ve yüksek vibrasyon olan yerlerde kullanılmaktadır. Mantar kauçuk levha konut ve toplu kullanım alanlarında kullanılmaktadır. İkisinin kullanım yerleri birbirinden farklıdır.

 
Duvar yada tavanda kullanılır mı?
 

Kauçuk levhalar zemin yalıtımı için tasarlanmış malzemelerdir.

Spor salonu gibi alanlarda zemin üzerinde yapılan şiddetli hareketler nedeniyle oluşan sesler de şap altı ses yalıtım şiltesi yardımıyla önlenerek alt katlara ulaşması engellenir. Hem ses yalıtımı hem de darbe emilimi yapan bu yalıtım malzemesi sayesinde komşularınız sizden asla rahatsızlık duymayacaktır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

Metraj ve kalınlık değerlerine göre fiyat talebi için bizi arayabilirsiniz.

Farklı kalınlık ve ebatlarda üretim sağlanabilen bu sistem istediğiniz her türlü mekanda ses yalıtımı için vazgeçilmez bir araçtır. Siz de sbr kauçuk yardımıyla darbelerden oluşacak olan sesleri yüksek oranda azaltabilir ve çevreye vereceğiniz gürültüyü engelleyerek en başarılı ses yalıtımını yapabilirsiniz.