Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Yayın dünyasında sık sık duyduğumuz reji, yayınların yönetildiği bir oda ve bu odadaki çalışanları ifade eden bir kavramdır. Bu yayın odasında yayını takip eden ekranlar ve yayında yer alan kişilerle iletişim kurmaya yarayan ses iletici ekipmanlar bulunur.

Ürün Özellikleri
  • Akustik yutuculuk Nrc: 0,90-1,00
  • Silinebilir leke tutmaz yüzey
  • Uzun ömürlü
  • Sınırsız renk seçeneği
Ürün Görselleri

Bu sayede yayına anlık olarak müdahale edilir ve sağlıklı bir iş yapılmış olur. Özellikle canlı yayınlarda sık sık şahit olduğumuz reji ile diyaloglar gerek işin yürütülmesinde gerek anlık krizlerin çözülmesinde önemli bir işlev görürler ve bu sebeple ses unsuru hayati bir önem taşır.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Reji odası ses yalıtımı için ne kadar malzeme kullanılması gerekiyor?

Bu tip mekanlarda ses yutumunun doğru hesaplanması gerekiyor. Yoksa sağır bir oda yapmaktan ileriye gidemezsiniz. Mekanın ön keşfi yapıldıktan sonra akustik hesaplamalar yapılıp size dönüş yapılmaktadır.

Kumaş yüzeylerde deformasyon, sararma veya yanma gibi durumlar olur mu?

Akustik kumaş yüzeyi yüksek mukavemetli bir yapıya sahiptir. Yanmazlık özelliği sayesinde yüzeyde alev ilerlemez. Kumaşlarımız 10 yıl solmaya karşı garantilidir.

Bu ses iletimi işinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için ortamın iyi bir ses izolasyonuna sahip olması olmazsa olmaz bir gereklilik olarak öne çıkmaktadır. Reji odaları ses kalitesinin ve izolasyonun en çok arandığı ve ihtiyaç duyduğu alanlardır.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Projeniz yerinizde ön sunum yapılarak bütçenize göre çıkarılabilmektedir.

Ücretsiz olarak keşif için iletişime geçebilirsiniz.

Bu sebeple özel malzemelerle bu işlem gerçekleştirilir. İzolasyon işlemi için birçok farklı seçenek bulunmakla birlikte en çok tercih edilen ürün ses yalıtım sünger ürünüdür. Reji odasında ses yalıtımını sağlamak için kullanılan akustik kapı uygulanması çok önemli olan ürünlerimizdir.