Soundtex Akustik Keçe kumaş

Soundtex Akustik Keçe kumaş

Soundtex Akustik Keçe Kumaş

Ses düzenini sağlamak günlük hayat içerisinde bir zorunluluk haline geldi. Çünkü ses düzeni sağlanmamış eğlence mekanlarında gereksiz gürültü yüzünden müşterileriniz erkenden yorgunluk hissederek mekanınızı terk edebilirler. Bunun yanında ofislerinizde ve iş yerlerinizde ses düzenini sağlamadığınız takdirde çalışanlarınızın verimlerinin düşmesi içten bile değildir.

Soundtex Akustik Keçe Kumaş Ürün Özellikleri

 
Ürün Özellikleri
  • Isı ile aktif olan yapışkan yüzey
  • Teknik dokuma ile üretilen kumaş
  • Yüksek ses yutum özelliği
  • Siyah be beyaz renk üretim seçenekleri

Akustik Keçe Kumaş Görselleri

 
Ürün Görselleri

Bu nedenle sahip olduğunuz ortamın akustiğini ve ses düzenini kontrol etmeniz gerekir. Ahşap paneller yardımı ile akustiği sağlamanız yeterli gibi gözükebilir. Ancak bu paneller yüzde yüz ses geçirmez olmadıkları için fibertex keçe kumaş ile birlikte kullanılmaları daha iyi yalıtım sağlayacaktır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Soundtex akustik keçe kumaşı nasıl yapıştırabiliriz?
 

Soundtex akustik keçe malzemenin bir tarafı aktif olmayan yapışkan yüzey ile kaplıdır. Ütü gibi ısıtıcı bir yüzey ile malzemenin yapıştırılacağı yere baskı yapılarak yapışması sağlananabilir.

 
İstenilen ölçüde kesilmesi kolay mıdır?
 

Soundtex keçe kumaş kağıt kadar ince bir yapıya sahiptir. Bu yüzden kesilmesi çok pratik ve çok kolaydır.

Panellerin arka yüzeyine uygulanabilecek olan soundtex akustik keçe kumaş sayesinde ahşap panellerinizin nem ve hava koşullarından kötü etkilenerek kabarmaları önlenir. Ayrıca kullanılan soundtex akustik keçe sayesinde ortamın akustiği ve ses yalıtım düzeni iki katına çıkarılmış olur.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Soundtex Akustik keçe ürünümüzde %15 indirim mevcuttur.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Böylece ofislerinizde çalışanlarınızı rahatsız edecek sesler ve gürültülerin önüne geçebilir, eğlence mekanlarında dış ortamdan ses yalıtımını da artırabilirsiniz. Akustik yalıtım sağladıktan sonra da çalışmalarınızdan elde ettiğiniz verimi artırarak rahat çalışma ortamında üstün başarılar sağlayabilirsiniz.