Heraklite Ahşap Panel

Heraklite Ahşap Panel

Heraklite Ahşap Panel

Ortam tasarımlarında renkler, motifler ve tasarımların yanında bir diğer önemli husus da ses özelliğidir. Ortamlarda sese önem verilmesi ve bu konuda özel araç gereçlerin kullanılması son derece önemlidir. Çünkü bir ortamın niteliğine göre seslerin birbirinden ayrımı sağlanmalı ya da seslerin tamamen dış ortamlardan yalıtımı yapılmalıdır.

 
Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel, küf tutmaz ve boyanabilir yüzey
  • Sanayi tipi ağaçlardan imal edilir
  • Pratik montaj ve boyanabilir vidalama sistemi
 
Ürün Görselleri

Ancak bu şekilde mekanlar kendi kimliğini kazanabilir. Mekanları ses olarak birbirinden ayırmak için heraklithe ahşap yünü panel kullanmak doğru bir seçim olabilir. Bu panel sistemleri mekanların duvarlarını baştan başa kaplayarak dışa karşı ses yalıtımı sağlarken, içeride sesin doğru şekilde iletimine olanak tanır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Heraklite ahşap panel hangi boya ile boyanmalıdır?
 

Herhangi bir iç cepe boyası ile boyanabilmektedir.

 
Heraklite ahşap panel montajı nasıl yapılmalıdır?
 

Akustik panel için özel profillerimiz duvara belirli aralıklarla karkas olarak uygulanır. Akustik panel profillerden özel vidası ile vidalanır. Daha sonra vida başları uygulanan renk ile boyanır.

Doğal olarak hazırlanan ahşap yünü akustik panel sistemleri sayesinde mekanlarınız hem ses olarak hem de görsel olarak sınıf atlayabilir. İstenilen her renkte ve motifte üretim sağlayabilen bu panel sistemleri yangın yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanırlar.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
100m2 üzeri imalatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için liste fiyatları üzerinden %20 iskonto uygulanmaktadır.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

 Ayrıca su buharı geçirgenlikleri sayesinde mekanların boğuk bir havaya sahip olmasının da önüne geçilir. Böylece mekan tasarımlarında akustiğin doğru olarak sağlanması için tek başına heraklithe panel yeterli olacaktır.