Evlerde Ses Yalıtımı

Evlerde Ses Yalıtımı

Evlerde Ses Yalıtımı

Ses kirliliği hayatımızın her anında ortaya çıkabilen bir sorundur. Daha çok iş yerlerinin ofis ortamları gibi çokça gürültü üretilen mekanlarda bir sorun haline gelir. Bunun yanında müzik kullanılan eğlence mekanları da çevreye yüksek oranda rahatsızlık verebilir.

 
Ürün Özellikleri
  • Yüksek yoğunluk (150 kg/m3)
  • Koku yapmaz
  • Anti-Bakteriyeldir. Küfe tutmaz ve Nefes alabilir gözenek yapısı
  • Bir sefer ses yalıtımı yapıp ömürlük kullanabilirsiniz.
 
Ürün Görselleri

Bu gürültüleri önlemek ve daha yaşanabilir ortamlar elde etmek için günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte birçok farklı çözüm üretilmekte. Ev insanların dinlendiği ve uyuduğu mekanlar olduğu için burada gürültü kirliliğinden kaçınmak oldukça önemli bir unsurdur.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Bitmiş evlerde ses yalıtımı yaptırmak işe yarar mı?
 

Binalarda ses yalıtımı kaba inşaat halindeyken yapılması hem maliyet olarak uygun olacaktır. Hemde tam anlamıyla sonuç almanızı sağlayacaktır.

 
Ses yalıtımında evim şantiye ortamına döner mi?
 

Kullanım halinde olan evlerde ses yalıtımı uygulamalarında en temiz ve titiz şekilde çalışılmaktadır. Ses yalıtım sisteminiz evinizin eski hali nasıl ise öyle teslim edilmektedir.

Bu yüzden evlerde ses izolasyon işlemi sağlanmazsa diğer mekanların aksine çok daha sinir bozucu bir durum halini alabilir. İşlem uygulanacak evin bulunduğu ortam, kullanılan yapı malzemeleri, müstakil mi apartman dairesi mi olduğu gibi birçok etmene göre uygun izolasyon işlemi yapılır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Uygulamalarımızda %20 indirimimiz mevcuttur.

Gürültü şikayetleriniz ile ilgili incelemelerimiz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunların yanında daha birçok ayrıntılı araştırma yapıldıktan sonra en uygun ve maliyete göre belirlenen ses yalıtım malzemeleri seçilerek uygulamaya geçilir. Ses yalıtım süngeri, epdm ses yalıtım bariyeri gibi malzemeler evlerde ses yalıtımı için en çok aranan malzemelerdir.