Akustik Telefon Görüşme Kabini

Akustik Telefon Görüşme Kabini

Akustik Telefon Görüşme Kabini

Telefon görüşmeleri bugünkü hayatımızda en önemli iletişim araçlarının başında gelmektedir. Telefon görüşmeleri özel hayata dair konuşmalardan işle ilgili konuşmalara birçok alanda gerçekleştirilir ve çoğu zaman gizlilik ister. Aynı zamanda toplum içerisinde toplu taşıma araçları gibi kalabalık alanlarda kişiler telefon görüşmesi yaparken çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde hareket etmelidir.

Ürün Özellikleri
  • Önemli konuşmalarınızı gürültülü yerlerde sessiz görüşebilirsiniz.
  • Solmaz silinebilir kumaş yüzey kaplama
  • Profesyonel akustik yutum özelliği
  • İstenilen yere kurulum. Demonte sistem
Ürün Görselleri

Özel gizlilik isteyen bu görüşmeler için gerekli ortam her zaman bulunamayabilir. Bu yüzden kimi yerlerde kabinler bu ihtiyaçlar göz önünde bulunarak yerleştirilir. Görüşme kabinleri eskiden daha çok yer almaktaydı.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
İstenilen ölçü ve şekilde üretilebilir mi?

Telefon görüşme kabininde istediğiniz ölçülerde imalat mümkündür.

Kullanılan kumaşların yanmaz özelliği var mıdır?

Akustik kabin imalatında kullanılan kumaşlarda yanmazlık emprenye teknolojisi kullanılmaktadır.

Cep telefonlarının günümüzdeki kadar yaygın olmadığı dönemlerde görüşme yapmak isteyen kişiler bu kabinleri kullanarak kart ile görüşmeler gerçekleştirirdi. Bugün ise görüşme kabinleri daha çok gizlilik ihtiyacından kullanılmaktadır.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

Talep miktarlarınıza göre fiyat almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu telefon görüşme kabinleri akustik telefon görüşme kabini, akustik kabin, akustik pod gibi isimlerle tarif edilirler. Akustik kabinler dışarıdan gelen sesi keserek çok daha net bir sesle sağlıklı iletişim kurulmasını sağlarlar. Bu sebeple telefon görüşmesinin yoğun olduğu işletmeler akustik kabinleri daima tercih etmektedir.