Alçıpan Bölme Duvar Ses Yalıtımı

Alçıpan Bölme Duvar Ses Yalıtımı

Alçıpan Duvar Bölme Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı ev ve iş yerlerinde öneme sahip konulardan birisidir. Ses yalıtımı kaliteli bir şekilde uygulanmadığında ciddi rahatsızlıklara sebep olma potansiyeline sahip bir konu olarak önümüze çıkan unsurlardan biridir.

 
Ürün Özellikleri
  • Esnek yapısı sayesinde yüksek ses yalıtımı
  • Alçıpan arasında maksimum performans
  • Yanmazlık özelliği sayesinde akıllı binalarda kullanılabilme özelliği
  • Yüksek yoğunluk
 
Ürün Görselleri

Özellikle evlerde oda bölmek veya ayrı odaların arasındaki ses geçişini önlemek için en çok kullanılan yöntemlerden biri olarak alçıpan bölme duvar ses yalıtımı öne çıkmaktadır. Bu yöntem en az maliyetle sağlıklı ve güvenli bir şekilde oda bölerek ses yalıtımı yapma imkanı sağlar.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Alçıpan bölme duvar ses yalıtımı ne kadar yer kaybıma neden olur?
 

Uygulanması gereken ses yalıtımına göre yapmış olduğumuz duvar kalınlıkları 5 ila 10 cm gibi değişkenlik göstermektedir.

 
Kullanılan malzemeler nelerdir?
 

Kullanmış olduğumuz malzemeler; bondex sünger, ses yalıtım süngeri, ses yalıtım bariyeri ve yanmaz akustik sünger gibi malzemelerdir.

Bu işlem için özel olarak tasarlanan ses yalıtım süngeri sayesinde işlenen yüzeyler sesi yayar ve izole eder. Bu sayede ses kirliliği sorunu etkili bir şekilde çözüme kavuşmuş olur. Alçıpan duvarlara uygulanan ses yalıtımı için gelişmiş bariyerli bondex sünger ile üst seviye bir izolasyon işlemi sağlanır ve ses geçişi tamamen kesilir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Kullanılan malzemelerimiz de %15 indirim mevcuttur.

Uygulama yapılacak yerlere ücretsiz keşif hizmetimiz mevcuttur.

 Özel malzemelerden üretilen bariyerli süngerler teknolojinin son imkanlarını kullanarak elde edilmiştir. Bariyerli süngerler ile ileri seviyede ses kesici duvarlar elde edilerek şikayetlere kökten çözüm bulunmaktadır.