Blog

Anasayfa » Blog

Akustik Kontrol Mimarlık Blog sayfamıza hoşgeldiniz.

ses yalıtımı ve titreşim yalıtım malzemelerinin üretimi, teknik proje satışını ve uygulaması ile ilgili detaylarda hizmet vermektedir.

Akustik Kontrol Mimarlık firmasının amacı, Ses yalıtımı, akustik yalıtım ve vibrasyon yalıtımı ile ilgili son teknoloji takip eden ürünlerin en uygun maliyet ile üretilmesini sağlayarak siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktır. Yerli üretim gücümüz ile yüksek verimliliğe sahip, ekonomik çözümler sağlamaktayız.

Ses yalıtımı, Akustik yalıtım ve Titreşim yalıtımındaki hizmetlerimizin maddeleri;

Projenize alternatif çözümler, Firmamız da ki mimar, mühendis ve danışmanlarımız ile yenilikçi ve daha ekonomik yöntemleri 5 yılı aşkındır gerçekleştirmekteyiz. Blog yayınlarımızdan tüm tecrübelerimize ulaşabilirsiniz.
Ürün satışı, Dünyanın en iyi firmalarının ürünleri ile kendi teknolojilerimizi birleştirerek projenize özel çözümler sunmaktayız.
Süpervizör hizmetimizle işinde tecrübeli ekibimiz ile saha ekibine sonuna kadar destek vermekteyiz.
*Bazı ürünlerimizi %100 kendimiz üreterek standart dışı detayları çözümlendiriyoruz.
Hizmet alanlarımız inşaat ve restorasyon gereken tüm yapılardadır. Ürünlerimiz ve detaylı bilgilere blog sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Konutlar, oteller, ofisleri teknik odalar, hvac sistemleri, sinema salonları, tiyatrolar, konferans salonları, çok amaçlı salonlar, eğlence mekanları, endüstriyel üretim alanları ve fabrikalar.

12