Basotect Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger

Basotect Labirent Sünger

Ofisinizde gürültü nedeniyle çalışma veriminizin düştüğünü hissediyorsanız ses yalıtımına ihtiyacınız olabilir. Ses yalıtımı gürültü sorununun önüne geçebilmek için yegane yöntemdir. Akustiğin doğru olarak sağlanması ve ses yalıtımının doğru olarak yapılması halinde işyerinizde sizin ve çalışanlarınızın iş veriminde ciddi oranda artma gözlersiniz.

 
Ürün Özellikleri
  • A2 sınıfı yanmazlık
  • Yüksek ses yutum değeri 0,90-1,00
  • %100 açık gözenkli hücre yapısı
  • En hafif ses yalıtım malzemesi
 
Ürün Görselleri

Çünkü çalışanlarınız mevcut gürültüden daha az etkilenecek ve yorulma oranları da bu derecede düşmüş olacaktır. Ofisinizde ses yalıtımı için basotect sünger kullanmanız hem ses yalıtımını sağlayabilmeniz hem de şık bir görüntü oluşturmanız için önemlidir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Basotect labirent sünger farklı renklerde üretilebiliyor mu?
 

Basotect labirent süngerde sınırsız renk seçeneği ile imalat mümkün

 
Daha çok nerelerde kullanılır?
 

Yüksek yutuculuğu sayesinde sinema salonları, çağrı merkezleri, eğlence merkezleri ve yüksek sesli cihazlar, fabrikalar gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Ancak her ürün çeşidinde olduğu gibi bu tip süngerlerin de cinsine göre kullanım alanları farklıdır. Bu nedenle ofisinizde gürültüyü önlemek ve yankıyı azaltmak için basotect labirent sünger kullanmanız en doğrusudur.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüzde %20 indirim mevcuttur.

Basotect kullanımı ile ilgili teknik bilgiler hakkında yardım almak için iletişime geçebilirsiniz.

Labirent benzeri tasarımı ortamda bulunan seslerin yansımalarını engeller ve gürültüyü en aza indirir. Bu yüzden akustik labirent sünger malzemesi ekonun istenmediği ortamlarda sıklıkla kullanılır. Siz de ofisiniz ve çalışma alanlarınız için gürültüyü yok etmek ve çalışma veriminizi artırmak istiyorsanız akustik ses malzemelerimizden yararlanabilirsiniz.