Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Komşu Duvar Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı konusu apartmanlar için en kritik konudur. Apartman sakinleri komşuları ile huzurlu bir hayat yaşamak adına sessiz bir ortama sahip olmak isterler. Yan daireden veya üst katta bulunan daireden yüksek ses geçişi olan apartmanlarda sıkça huzursuzluklar meydana gelebilmektedir.

 
Ürün Özellikleri
  • İnce malzeme ile maksimum ses yalıtımı
  • Evinizden yer kaybetmezsiniz
  • Yüksek yoğunluk (1200 kg/m3)
  • 24 db ses yalıtım değeri
 
Ürün Görselleri

İyi bir apartman yaşantısı için yan daire ile olan komşu duvarlara etkili bir ses izolasyonu yapmak gerekmektedir. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiye ses yalıtımı nedir? makalemizde ulaşabilirsiniz. Daire duvarının yapısına göre uygun araştırma yapılarak uygun malzemeler belirlenir ve işlem aşamasına geçilir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Karşı komşumdan şikayetciyim. Duvarıma ses yalıtımı yaptırırsam ses ne kadar kesilir?
 

Ses yalıtımı uygulamarında %100 sonuç alabilmek için şikayetci olduğunuz kişinin duvarında uygulama yapılması gerekmektedir. Karşı komşunuz duvarına izolasyon yaptırmaz ise sizin tarafınızdan yapılır. Bu da %75 sonuç almanıza neden olacaktır.

 
Kullanılan malzemeler zamanla özelliğini kaybeder mi?
 

Ses yalıtım malzemeleri özelliğini hiçbir zaman kaybetmez. Yaptıracağınız ses yalıtımı ömürlük olacaktır.

 Bondex sünger, ses yalıtım sünger, ses yalıtım bariyeri komşu duvar ses yalıtımı için akla gelen ilk etkili malzemelerdir. Bu malzemeler özel olarak bir araya getirilmiş maddelerden oluşurlar. Sesi izole eden ve iç mekanda dağıtan yapıları sayesinde aynı zamanda dışarıdan içeriye ses taşımı yapmazlar.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
İstanbul içi uygulamalar ücretsizdir.

Siparişleriniz de duvarınızın ölçülerini belirtin ücretsiz olarak montajını yapalım

Komşu daireden gelen ses böylece kesintiye uğrar. Duvarın inceliğine göre uygulanacak yöntem seçilir ve aynı zamanda daire sakininin bütçesini dikkate alarak en uygun ve etkili çözümler sunulur. Komşu duvar ses yalıtımı ile daha huzurlu bir ev yaşantısı mümkün hale gelir.