Bondex Sünger

Bondex Sünger

Ses yalıtımını sağlamak günümüz şehir hayatında en büyük problem haline geldi. Sürekli olarak çalışan arabalar, iş makineleri, bağıran insan sesleri ve daha pek çok ses bir araya gelerek büyük bir gürültü ortamı oluşturuyor. Bu gürültü ortamının önüne geçebilmenin tek yolu da ses yalıtımını düzgün bir şekilde yapmak oluyor.

 
Ürün Özellikleri
  • İstenilen yoğunluk, kalınlık ve ölçüde imalat
  • %100 geri dönüşüm
  • Orta ve yüksek frekansta iyi ses yalıtımı
  • Gözenekli nefes alabilen yapı
 
Ürün Görselleri

Binalarda ve özellikle yaşam alanlarında ses yalıtımının sağlanması şehrin özellikle yoğun bölgelerinde hayati öneme sahiptir. Çünkü her gün aynı şehir gürültüsüne maruz kalmanız sizi psikolojik olarak yoracaktır. Bu nedenle bondex sünger yardımı ile evinizin, ofisinizin ve her türlü yaşam alanınızın ses yalıtımını yapmalısınız.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Bondex sünger uygulaması nasıl yapılmalıdır?
 

Genellikle duvar arasında yada en alt katmanda kalan bir malzemedir. Solvent yapıştırıcı ile montajı sağlam ve pratiktir. İstenilen ölçüde maket bıçağı ile kesilebilmektedir.

 
Koku yapar mı?
 

Bondex süngerdeki üretim için karışıma koyulan kimyasallar kurumaya bırakıldıktan sonra tamamen kokusundan kurtulmaktadır. Uygulamadan sonra kesinlikle koku yapmaz. Küf tutmaz

Piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz bondex yalıtım süngeri süngerden üretilir. Özel olarak işlenerek yalıtım için hazırlanan süngerler küçük parçalar haline getirilerek tekrar birleştirilir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüzde %15 indirim mevcuttur.

İstediğiniz kalınlık ve ölçü için bizi arayabilirsiniz.

Böylece daha sıkı bir hal alan bu malzeme ses yalıtımı için de ideal malzeme haline gelir. Diğer ses yalıtım süngeri malzemelerine oranla daha fazla sesi tutarak hapsedebilir. Bu yüzden ev ses yalıtımı, ofis gibi her türlü gürültü alanında sıklıkla kullanılır.