Akustik Baffle

Akustik Baffle

Akustik Baffle

Ortam ve mekan tasarımcıları panelleri kullanarak bir mekanı çok farklı görünümlere sokabilirler. Bunu yaparken mekanın tarzına ve konseptine en uygun renkleri ve tasarımları kullanırlar. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken bir diğer husus da bu işlemleri yaparken mekanın akustik bütünlüğüne zarar verecek davranışlardan ve durumlardan kaçınmak olmalıdır.

Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel ve kolay silinebilir
  • Sınırsız renk ve baskı seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
 
Ürün Görselleri

Bu nedenle kullanılan panellerin mutlaka akustik panel cinsinden olması önemlidir. Çünkü ortamın görünümü yanında akustiğini ve ses akışını da düzgün bir şekilde sağlamak daha ferah mekanlar yaratmak için şarttır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ses yutum özelliği ne seviyededir?
 

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler ve akustik kumaş özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

 
Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?
 

Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız akustik kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

Bir iş yerinde ya da ofiste orayı ziyaret eden müşteriler tarafından ilk dikkat edilen şey mekanın tasarımıdır. Müşterilerle ilk intiba çok önemlidir. Bu nedenle ofisinizin, çalışma odalarınızın ve mekanlarınızın tasarımlarına dikkat etmelisiniz. Tasarımlarınızda size fayda sağlayabilecek akustik baffle seçeneklerini de göz ardı etmemelisiniz.