Renkli Akustik Sünger

Renkli Akustik Sünger

Renkli Akustik Sünger

Bir ortamın ses yalıtımını yaparken tasarıma da dikkat etmek gerekir. Diğer türlü sadece ses yalıtımı sağlanacak ancak hoş olmayan ve göze batan görüntüler ortaya çıkacaktır. Yalıtım malzemeleri günümüz teknolojisinde istenilen desen ve renkte üretilebilmektedir.

 
Ürün Özellikleri
  • İstenilen renk seçeneğinde imalat
  • Arttırılmış akustik yutum özelliği
  • Dekoratif görünüm
  • Gözenekli ve kadife yüzey
 
Ürün Görselleri

Böylece ortamın türüne göre desenler ve tasarıma göre renkler tercih edilerek görüntü bütünlüğü sağlanabilir. Ses yalıtımı sağlayabilmesi ve ortama uygun halde olması için üretilen renkli akustik sünger malzemeleri bu tür bir yalıtım malzemesi arayanlar için idealdir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Orjinal olarak mı üretiliyor yoksa sonradan mı renklendiriliyor?
 

Talep miktarınıza göre orjinal olarak renklendirilebilir. Genellikle sonradan renklendirme tercih edilmektedir.

 
Uygulaması nasıl yapılmaktadır?
 

Renkli akustik süngerler de her zaman siparişinizin %15 fazlasını vermeniz renk uyumu açısından çok önemlidir. Uygulama yapılmadan önce malzeme yüzeyindeki hafif tozun hafa yardımı ile alınması sağlıklı olacaktır. Daha sonra iki yüzeye de solvent bazlı yapıştırıcı uygulanarak beklemeden yapıştırılabilir.

Örneğin bir eğlence mekanının ses yalıtımı önemli olduğu kadar iç  yapısı da önemlidir. Bu nedenle akustik renkli sünger ile ses yalıtımı yapmak bu tür mekanların görünümü için daha faydalı olacaktır. Ortamın rengine ve desenine uygun olarak kullanılacak yalıtım malzemeleri sayesinde ortamda ses ve görüntü bütünlüğü sağlanabilir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünlerimizde 50 m2 üzeri alımlarda %15 indirim mevcuttur.

Renk seçeneğiniz ve metrajlar ile ilgili desteğimiz için bizi arayabilirsiniz.

Ayrıca akustik kadife sünger kullanımı mekanda kullanılacak olan ışıkların daha etkili ve renkli olmasına da olanak tanır. Siz de farklı türde olsa bile mekanlarınız için ses yalıtımı yapmak isterseniz renkli yalıtım malzemeleri kullanmanız yararınıza olacaktır.