Akustik Asma Tavan Paneli

Akustik Asma Tavan Paneli

Akustik Asma Tavan Paneli

Bir mekanı tasarlarken o mekanın her türlü özelliğine dikkat etmek gerekir. Özellikle dış görünümü oldukça önemlidir. Çünkü bir mekanda ilk dikkat çeken şey tasarımı ve dış görüntüsüdür. Bunun yanında ilk bakışta dikkat çekmese de zaman içerisinde farkına varılabilecek bir diğer husus da mekanın ses özelliği ve akustiğidir.

 
Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel ve küf tutmaz
  • Siyah ve beyaz renk seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
 
Ürün Görselleri

Bu nedenle bir ortam tasarlanırken görüntünün yanında akustik tasarımına da önem verilmelidir. Yeni tarz mekanlarda ve ortamlarda sıkça kullanılan asma tavanlar için de bu geçerlidir. Bu asma tavanların akustik asma tavan paneli olmaları önemlidir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ses yutum özelliği ne seviyededir?
 

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler ve akustik kumaş özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

 
İstenilen ölçülerde üretilebilir mi?
 

Akustik asma tavan panelleri standart olarak 60*60 cm ölçülerinde üretilmektedir.

Sadece asma tavan yaparak bir mekanı şık ve kaliteli gösterebilirsiniz. Ancak sıradan malzemeler ve tasarımlara sahip olan asma tavanlar sesten yüksek oranda kayba neden olacaktır. Bunun yerine akustik tavan paneli kullanmanız halinde istediğiniz ses iletimini ve isterseniz ses yalıtımını sağlamış olacaksınız.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
100m2 üzeri imalatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için liste fiyatları üzerinden %20 iskonto uygulanmaktadır.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

İhtiyacınıza ve tarzınıza en uygun akustik baffle panel hizmetini burada bulabilirsiniz. Böylece ofisinizi ya da mekanlarınızı şık bir hale büründürürken aynı zamanda ses iletim ve yalıtım gibi sorunları da aynı zamanda çözmüş olursunuz.