Mantar Kauçuk Levha

Mantar Kauçuk Levha

Mantar Kauçuk Levha ve Fiyatları Hakkında

Piyasada pek çok farklı ses yalıtım malzemesi bulunmaktadır. Hepsinin amacı sesin istenilen mekandan dışarı çıkmasını ya da içeri girmesini önlemektir. Bunun yanında ses yalıtımı denilince akla duvarlardan geçen sesler gelmektedir. Ancak zeminden gelen ve yine zeminden çıkan sesler de duvardan gelebilenler kadar önemlidir.

 
Ürün Özellikleri
  • Yüksek yoğunluk (600 kg/m3)
  • 22 db zemin ses yalıtım değeri
  • Geri dönüşüm üretim
  • Kokusuz ve mukavemetli
 
Ürün Görselleri

Alt katınızda gürültü ile çalışan bir makinenin olduğunu hayal ettiğinizde bu durumu daha iyi anlayabilirsiniz. İşte bu tür zeminden gelen sesleri kesmek ve ses yalıtımına katkı sağlamak için özel olarak tasarlanan mantar kauçuk levha tam da aradığınız zemin yalıtım malzemesi olabilir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Hangi kalınlıklarda üretilebilmektedir?
 

2, 3 ve 5 mm kalınlıklarında imal edilebilmektedir. Daha kalın ürünler için yüklü sipariş miktarları olur ise bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Uygulaması nasıl yapılmaktadır?
 

Temiz ve pürüzsüz yüzeye serilir. Daha sonra ek yerleri 5 mm üst üste bindirilerek özel çift taraflı bant ile ek yerleri yapıştırılır. Daha sonra üzerine şap uygulanır.

Granül yapıdaki mantarlar ile kauçuk parçalarının karıştırılarak birleştirilmesi ile oluşturulan bu parke altı ses yalıtımı sistemleri sayesinde bulunduğunuz ortamın zemininden alt kata ses ulaşması önlenir.

 

Mantar Kauçuk Fiyatları

Ürünümüz %15 indirimlidir.

Kalınlık ve metrajınız ile ilgili fiyat talep etmek için arayabilirsiniz.

Aynı zamanda alttan gelecek olan sesler ve gürültüler için de zeminden bir bariyer oluşturmanız sağlanır. Bu ses yalıtım şiltesi sayesinde ortamın diğer ses yalıtım sistemlerine ek olarak zemin yalıtımı da yüzde yüze yakın oranda sağlanmış ve ortamın ses akustiği de böylece tamamlanmış olur.