Akustik Toplantı Odası Kabini

Akustik Toplantı Odası Kabini

Akustik Toplantı Odası Kabini

İş yerleri ve ofislerde şirketlerin gündelik işleyişi çalışanlar için oldukça yoğun bir süreç halinde yaşanmaktadır. İş dünyasının her sektöründe profesyoneller sık sık işlerin gidişatıyla ilgili brifing almak, görüş paylaşmak veya planlama yapmak için toplantılar düzenlerler.

 
Ürün Özellikleri
  • En iyi ses yalıtımı
  • Silinebilir kumaş yüzey kaplama seçeneği
  • İstenilen yere kurulum ve kolayca taşınabilir
  • Pratik ve demonte sistem
 
Ürün Görselleri

Bu toplantılar periyotlarına göre ve gündemleri göre farklı özellikler taşıyabilmektedir. Kimi görüşmeler daha büyük paydaşların bir araya geldiği oldukça önemli meselelerin görüşüldüğü toplantılardır. Toplantı denilince akla toplantı odası kavramı geldiğinden bu mekanlar oldukça önemlidir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
İstenilen ölçülerde yapılabiliyor mu?
 

Akustik kabin imalatları her zaman müşterilerimizin özel ölçü isteklerine göre özel olarak imal edilmektedir.

 
İstenilen renkte imal edilebilir mi?
 

İstenilen renk seçeneklerinde imal edilebilmektedir.

Her ofiste toplantı için ayrılmış özel bir oda ve bu odada büyük bir toplantı masası bulunur. Ofisin yer aldığı muhite göre gürültülü bir ortam haline gelmesi gibi kimi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Toplantı odalarında en sık meydana gelebilecek sıkıntıların başında sesle ilgili konular gelir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
İstanbul içi kurulum ücretsizdir.

Projelendirme için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Ofis gürültülü bir muhitte ise istenmeyen bir ses akışı olabilir. Aynı zamanda toplantı gizliliği göz önüne alındığında dışarıya ses akışı olması da bir başka sorundur. Toplantı odası kabini, akustik kabin, akustik pod gibi yapı malzemeleri ile bu sıkıntılar giderilebilmektedir.