Akustik Düz Sünger

Akustik Düz Sünger

Akustik Düz Sünger

Ses yalıtımı yeni inşa edilen binalarda önemle üzerinde durulan konulardan birisidir. Günümüz müşterilerinin istekleri arttığından artık inşa sürecinde bu tip ihtiyaçlar daha çok ön plana çıkmaktadır. Fakat bunun yanında eski binalarda da kullanıcılar bazı uygulamalarla daha iyi bir yalıtım elde etmeyi tercih edebilmektedir.

 
Ürün Özellikleri
  • Yanmaz
  • Esnek ve gözenkli yapı
  • Yüksek ses yutma özelliği
  • İstenilen renk ve ebatlarda imalat
 
Ürün Görselleri

İş yerlerinde veya apartman dairelerinde çeşitli malzemelerle ses izolasyonu sağlamak günümüzde aranan bir ihtiyaç halini almış durumda. Ses yalıtımı uygulanacak olan mekan öncelikle testlere tabi tutulur ve mekana uygun özellikte malzemeler belirlenerek işlem aşamasına geçilir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Nerelerde kullanılır?
 

Otomotiv, beyaz eşya ve inşaat sektörlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Yanmazlık özelliği olan akustik sünger bir çok alanda kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

 
Uygulaması nasıl yapılmalıdır?
 

Uygulanacağı yüzeyde öncelikle toz, yağ ve kir gibi kalıntılar temizlenmelidir. Daha sonra özel üretimimiz olan solvent yapıştırıcımız iki yüzeye rulo veya püskürtme yöntemi ile uygulanmalıdır. Daha sonra beklenmeden yapıştırılabilir.

 Duvar ses yalıtımı için ihtiyaca ve zevke göre farklı maddelerden elde edilmiş çeşitli malzemeler bulunmaktadır. Kişiler izolasyon uygulanacak mekanın yanında kendi isteklerine veya kullanım amaçlarına göre en rahat edecekleri seçeneklere yönelebilirler.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüz %15 indirimlidir.

Akustik düz sünger kalınlık ve yoğunluk talebinize göre satış ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunun yanında bir diğer belirleyici etken bu işe ayrılan bütçedir. İyi bir araştırma yaparak uygun planın ortaya çıkarılması gerekmektedir. Ses yalıtım süngeri, akustik düz sünger, akustik sünger gibi farklı yapıda malzemeler pratik uygulamalarla yüksek verim elde edilebilen ürünlerdir.