Flexi Kare Sünger

Flexi Kare Sünger

Kütüphaneler , eğlence mekanları, konferans salonları gibi alanlarda ses yalıtımının önemi büyüktür. Bu tür yerlerde insanların içeride uzun süre kalabilmeleri için dış ortam seslerinin yalıtılması gerekir. Bunun için özel olarak üretilen ses yalıtım malzemeleri mevcuttur.

 
Ürün Özellikleri
  • Dekoratif görüntü
  • Arttırılmış kalınlık (5cm) ve yüksek yutuculuk
  • Farklı renk seçenekleri
  • Alev ilerletmez özelliği sahiptir.
 
Ürün Görselleri

Bu malzemelerden biri olan flexi kare sünger üst düzey ses yalıtımı yapabilmesinin yanında her türlü mekana uygun olan şık tasarımı ile de hoş görünümlü ortamlar oluşturmanıza olanak sağlar. Kare yapısı itibariyle üzerinde oluşan ışık hareketleri ve gölgeler oldukça şık görüntüler oluşturabilir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Farklı ölçülerde üretilebilir mi?
 

Standart olarak 49*49 cm ölçülerinde panel olarak üretilmektedir. Yüksek miktarlı siparişleriniz de özel ölçü üretimi söz konusu olabilir. Bu durum ile ilgili bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

 
Kumaş kaplı akustik panel ile aynı performansı gösterir mi?
 

Ses yutum değeri 0,70 iken kumaş kaplı akustik panelin ses yutum değeri 0,90 -1,00 ‘dır. Ses yutum değerlerine göre maliyetleri ön görülebilmektedir.

Özellikle toplantı salonları, kütüphaneler, konferans salonları ve ofis gibi alanlarda sıklıkla kullanılan vicoustic flexi a50 sünger malzemesi bu ortamların iç akustiğine de katkıda bulunur. Orta ve üstü frekanslarda sesler için yalıtım imkanı sunan malzemeler arasında piyasada en çok tercih edilen malzeme budur.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Flexi kare sünger ürünlerimizde 50 m2 üzeri alımlarda %15 indirim mevcuttur.

Projelerinizde keşif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Hem yapısı hem de görünümü dolayısıyla her mekana uyum sağladığı için vicoustic akustik sünger ses yalıtımı istenen her ölçekte mekan için gönül rahatlığı ile kullanılarak gürültünün önüne geçilip yalıtım başarıyla sağlanabilir.