Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

Ses kirliliği gelişen teknoloji ve şehirleşme ile birlikte artıyor. Üretim yapan her fabrika, çalışan her motor, her eğlence mekanı ve hatta insanlar bu ses kirliliğine neden oluyor. Sonuçta oluşan bu ses kirliliği herkes için kötü sonuçlar doğuruyor.

 
Ürün Özellikleri
  • Yanmaz
  • İstenilen adette katmanlı imalat
  • En iyi ses yalıtım özelliği (24-28 db)
  • Güçlü laminasyon, istenilen ölçü ve kalınlıkta imalat
 
Ürün Görselleri

Bu nedenle yaşama ve dinlenme alanlarının bu tür bir ses sorunundan yalıtılması gerekiyor. Pek çok farklı ses yalıtma sistemi mevcut olmasına rağmen bariyerli akustik sünger sistemi ön plana çıkıyor. İki kat ses yalıtım süngerinin arasında yer alan bir bariyerde oluşan bu sistem iki yönlü olarak ses yalıtımı yapılmak istendiğinde aranan bir malzemedir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Kalınlığı nedir?
 

İstenilen kalınlıkta imal edilebilmektedir.

 
Sıcak ve soğuk hava şartlarında zamanla yapıştırılmış katmanlar ayrılır mı?
 

Katmanlar arası özel teknik kumaş ile laminasyon uygulaması yapıldığı için sıcak soğuk farklarında aynı performansı göstermeye devam eder.

Hem içeride oluşan gürültüyü dış ortamlardan yalıtmak hem de dışarıdan gelen sesleri içe sokmamak için mükemmel bir şekilde çalışan bu ses yalıtım bariyerli sünger yalıtım yapmak isteyen herkes için en uygun malzeme olmaya devam ediyor.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüz %20 indirimlidir.

İhtiyacınız olan kalınlık ve ölçülerde üretim için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sünger yapısı ve istenilen renkte imal edilebilmesi nedeniyle de sıkça tercih ediliyor. Siz de ortamlarınız ve mekanlarınızda ses yalıtımı yapmak için bu akustik sünger malzemesini rahatlıkla kullanabilirsiniz.