Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü

Çok kişinin çalıştığı ofislerde düzen son derece önemlidir. Aynı ortamda onlarca belki yüzerce kişi çalışıyorsa, bu ortamdaki oturma düzeninden ses düzenine ve hatta duvardaki tasarımlara kadar her şey ortama artılar ya da eksiler katar.

 
Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel ve kolay silinebilir
  • Sınırsız renk ve baskı seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
 
Ürün Görselleri

Genellikle çok kişinin çalıştığı ofislerde masalar ayırıcılar yani seperatörler yardımı ile parçalara ayrılır ve yan yana çalışması gerekli olan kişilerin dikkatlerinin dağılması önlenmeye çalışılır. Ancak bu tür tasarımlarda akustik masa seperatörü kullanmak gerekir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ses yutum özelliği ne seviyededir?
 

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler ve akustik kumaş özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

 
Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?
 

Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız akustik kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

Akustik ayırıcılar çalışanlarınızın karşılıklı oturduğu masalarda bile arada bir ses yalıtıcı olarak görev görürler. Bu akustik panel sistemleri sayesinde çalışanlar birbirlerini rahatsız etmeden görüşmelerini sürdürebilirler. Ayrıca bu panel sistemlerinin ortama uyum sağlaması da son derece mühimdir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Akustik masa seperatörü ürünümüzde %15 indirim mevcuttur.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Bu nedenle ayırıcıların masaların ve ortamın rengine, tarzına göre ayarlanması faydalı olabilir. Bu durumda da kumaş kaplı panel kullanımının önemi ortaya çıkar. Tam bir ses ve görsel tasarım bütünlüğü içinde çalışanlarınızın verimi artabilir, ayrıca gürültü nedeni ile uğranan iş kaybı da ciddi bir oranda azaltılabilir.