Akustik Paravan

Akustik Paravan

Bir ortamı parçalara bölerek farklı amaçlar için kullanmak mekandan tasarruf ettirir. Ancak bu gibi durumlarda bölünecek ve birbirinden ayrılacak olan parçaların tamamen ayrı ortamlar haline gelmesini sağlamak gerekir.

 
Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel ve kolay silinebilir
  • Sınırsız renk ve baskı seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
 
Ürün Görselleri

Bu nedenle bir mekan ya tamamen duvarlarla ayrılmalı ya da ayırıcılar kullanılarak parçalanmalıdır. Mekanın tamamını kapatmak yerine sadece belli bir alanı ayırmak istediğinizde yardımınıza akustik paravan sistemleri koşar. Bu sistemler mekanın tamamını ya da bir bölümünü bir paravan yardımıyla ayırmaya ve bunu yaparken akustiğin bozulmasını önlemeye yardımcı olurlar.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ses yutum özelliği ne seviyededir?
 

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler ve akustik kumaş özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

 
Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?
 

Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız akustik kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

Ofisiniz içindeki özel bir bölümü, iş yerinizdeki özel bir alanı ayırmak istediğinizde bu alanı sadece ayırmakla kalmamalı, mekanın görsel ve işitsel bütünlüğünü bozmadan bu işi yapmalısınız. Bu nedenle akustik seperatör kullanımına önem vermelisiniz.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Akustik paravan ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Bu kurallara uyarak mekanın bütünlüğünü korumuş ve ayrıca istediğiniz bölümü de oluşturmuş olacaksınız. Siz de akustik panel yardımıyla mekanın tasarımını kendi zevkinize en uygun hale getirebilir; istediğiniz renk, şekil ve tasarımlarda ayırıcıları kullanarak ortamları en kaliteli ve hoş şekilde birbirinden ayırabilirsiniz.