Tavan Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı binaların hemen hemen her yerinde gerek duyulan bir ihtiyaçtır. Kaliteli bir yaşantı için oturulan binanın konfor unuslarına sahip olması gerekmektedir. Özellikle binaların en üst katında oturan bina sakinleri soğuk hava ikliminden ve sıcak hava ikliminden diğer katlarda oturan bina sakinlerine göre daha yüksek oranda doğrudan etkilenmektedir.

 
Ürün Özellikleri
  • Yüksek yoğunluklu özelliği sayesinde yüksek ses yalıtımı
  • Vidalama sistemi ile kolay montaj
  • Alev almaz özellik
  • Ses yalıtımı için gerekli olan esnek yüzey
 
Ürün Görselleri

Fakat bina tavanının iyi bir yalıtıma sahip olması alt katları da olumlu veya olumsuz etkileyen faktörlerdir. Tavan ses yalıtımı, asma tavan ses yalıtımı çeşitleri ses yalıtımı konusunda en dikkatli olunması gereken yalıtım işlemlerindendir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Malzeme yoğunluğu fazla olduğu için tavandan sarkma yapar mı?
 

Ürünlerimiz uygulama aşamasında özel izole pimleri ile m2 de 5 yerden sabitlenmektedir. Ayrıca solvent yapıştırıcı ile yapıştırılarak uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.

 
Soğuk veya sıcak hava şartlarında uygulaması kolay mıdır?
 

Kullanılan malzemelerimiz oda sıcaklığında uygulanması işinizi daha kolaylaştırmaktadır.

Kaliteli bir yalıtım uzun yıllar boyunca hayatınızı rahatlatacak ve hayat kalitenizi arttıracak unsurlardır. Üst katlarda oturan bina sakinleri yaşadıkları ortamın da durumuna göre birçok sese ve gürültüye maruz kalabilmektedir. Bu sebeple kişiler sıkça iyi bir tavan ses yalıtımı araştırması yapmaktadır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Malzemelerinde %15 indirimimiz mevcuttur.

Talep miktarınıza göre fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz.

Bu araştırmaya girişmeden önce her binaya uygun araştırma ve testlerin yapılıp bina özelliklerine göre bir seçeneğin sunulduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden baştan savma olarak yapılan işlerden kaçınmak en dikkatli olunması gereken konudur.