Restaurant Ses Yalıtımı

Restaurant Ses Yalıtımı

Restaurant Ses Yalıtımı

Restaurant ses yalıtımı ile sizleri ziyaret eden müşterilere daha sakin ve huzurlu ortam sağlayın.

Gıda sektörü çok farklı tipte ve gelir segmentinde insanlara hitap eden en geniş sektörlerden birisidir. İnsanlar hayatlarını sürdürmek için gerekli olan enerjiyi elde etmek adına yemek yemek zorunda olsalarda bunu sık sık bir haz alma, bazen de eğlenceye dönüştürme eğilimine sahiptirler. Eskiden insanlar gıda alma işlemini daha çok evlerinde halletseler de yeni sektörel yatırımlar ve günlük hayatta meydana gelen hızlanma ve yoğunlaşma ile birlikte gıda dışarıdan alınan bir şey haline geldi.

Ürün Özellikleri
  • Kullanılan malzemeler yapısı gereği yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Anti-Bakteriyel, küf tutmaz ve kolay silinebilir
  • Sınırsız renk ve baskı seçeneği
  • Pratik montaj ve yerinden sökülebilir olması
Ürün Görselleri

Artık daha uzun saatler boyunca çalışmak zorunda kalan insanlar gerek aileleriyle gerek sevdikleriyle restaurantlara giderek bir yandan yemek yiyerek bir yandan kaliteli zaman geçirmeyi tercih ediyor.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Ses yutum özelliği ne seviyededir?

Yoğunluğu arttırılmış malzemeler ve akustik kumaş özelliği sayesinde ses yutum 0,97-1,00 değerine sahiptir. Rakibi olan bir çok malzemeden yüksek değere sahiptir.

Üzerindeki akustik kumaş gün ışığında solar mı?

Restaurant ses yalıtımı için kullanılan Akustik panel ürünümüzün yüzeyini kapladığımız akustik kumaş üreticisi tarafından 10 yıl solmaya karşı garantilidir. Gün ışığında renk solması yaşanmaz. Ayrıca kumaşlarımız alev almazlık testlerinde başarılı sonuçlar almaktadır.

Restaurantlar hem yemek yenilen hem de sohbet edilen yerler olduğundan mekan içerisinde müşterilen birbirlerinin seslerinden rahatsız olmaları oldukça mümkün. Bu sebeple restauran dükkanları dizayn edilirken ses akustiğine önem veriyorlar.

Ürünle İlgili Kampanyalar
100m2 üzeri imalatlarımız da siz değerli müşterilerimiz için liste fiyatları üzerinden %20 iskonto uygulanmaktadır.

Zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz. +90 216 630 21 41

Duvarlarda akustik panel, akustik sünger denilen yapı malzemeleri kullanılıyor ve böylece akustik yalıtım sağlanarak ortaya çıkan sesin içeride eşit düzeyde dağılması sağlanıyor.