Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Gelişen iletişim imkanlarıyla birlikte çağrı merkezleri günlük hayatımızda ve birçok iş sektöründe önemli bir işlev görmekte. Çağrı merkezleri kalabalık çalışma ortamında anlık ve yoğun olarak yapılan telefon görüşmeleri üzerine kurulu bir iş birimi olduğundan çalışma ortamının ses açısından uygun olması ise gerekliliklerin başında geliyor.

 
Ürün Özellikleri
  • Yanmaz
  • Solmaz ve koku yapmaz
  • Yüksek ses yutum değeri 0,90-1,00
  • İstenilen renk ve ebatlarda üretim kolaylığı
 
Ürün Görselleri

Bu sebeple çağrı merkezi ses yalıtımı dizayn edilirken sesin izole edildiği bir ortam tasarlamak önemli şartlardan bir tanesi. Telefonla görüşme yapılan kapalı bir ortamda sesler birbirine gireceğinden odanın akustik düzenini iyi ayarlamak gerekmektedir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
El ile veya herhangi bir çisim ile temasında kolaylıkla deformasyon olur mu?
 

Kumaş kaplı akustik panel ürünümüz yoğunluğu arttırılarak yüksek yoğunluğu kavuşturulur. Bu sayede yüzeyi sertleştirilmiş olur. Bu da malzemenin mukavemetini ve deformasyona karşı direncini arttırmaktadır.

 
Akustik panel ürünü duvarda veya tavanda nasıl bir mesafeden uygulanması gerekir?
 

Akustik panel ses seviyesinin yüksek olduğu ortamlarda duvarda 90 cm ölçüsünden yukarı doğru uygulanmalıdır. Akustik tavan yapılırken tavan yüksekliğiniz müsait ise tavandan 15 veya 30 cm sarkıtılarak uygulanması en iyi performansı almamızı sağlayacaktır.

Çağrı merkezlerinde en çok kullanılan ürünlerin başında akustik panel gelmektedir. Bu sesin dağılmasını önleyerek belirli bir ortamda tutar ve tüm çalışanların rahat bir şekilde müşterilerle iletişim kurmasına olanak tanır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Türkiye içi tüm noktalarda projeniz için ücretsiz keşif imkanı mevcuttur.

İstanbul içi montajlarımız ücretsizdir.

Bunun dışında büyük bir masanın bölünerek kullanıldığı bir dizayn tercih edilen iş yerlerinde masa seperatörü kullanılabilir. Bu sayede ses kişisel alana hapsedilir ve masa etrafına yayılması önlenir. Bu gibi iş yerleri akustik baffle panel kullanarak müşterileri için verimli bir iletişim deneyimi sunmaktadır.