Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger

Akustik Labirent Sünger

Ses yalıtım malzemeleri gelişen teknolojiyle birlikte daha iyi verim elde edilen ürünler haline gelmekte. Eskiden yüksek maliyetle basit şekilde üretilen yalıtım malzemeleri artık çok çeşitli segmentlerde üretiliyor ve uygun maliyetlerle uygulanabiliyor.

 
Ürün Özellikleri
  • Labirent formu sayesinde ses dalgalarını yönlendirip yutma özelliği
  • Yanmazlık
  • Yüksek yoğunluk (75-100 kg/m3)
  • Gözenekli ve esnek yapı
 
Ürün Görselleri

Bugün binalar inşa edilirken ısı ve ses yalıtım özelliklerine dikkat edilmekte ve baştan kullanıcıların isteklerine göre yalıtım malzemesi kullanılmaktadır. Fakat sonradan ihtiyaç duyulması üzerine eski binalara da ses yalıtımı uygulanabilir. Ses yalıtımı birçok farklı alanda uygulanabilen bir konudur.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
İstediğimiz ölçülerde ve renkte imal edilebilir mi?
 

Farklı ölçülerde ve sınırsız renklerde imal edilebilmektedir.

 
Akustik labirent sünger ile diğer akustik süngerler arasında ses yutum farkı var mıdır?
 

Desenli ve formlu yapısı sayesinde yüzey alanı arttırıldığı için daha iyi ses yalıtımı sağlamaktadır.

Gerek apartman dairelerinde gerekse iş yerlerinde ihtiyaç duyulan unsurların başında gelir. Bununla birlikte yüksek oranda ses çıkışı olan mekanlarda çok daha yüksek ses emilimine sahip olan malzemeler tercih edilmektedir. Labirent sünger, akustik sünger, akustik labirent sünger en çok tercih edilen ses yalıtım malzemeleri olan sünger türleridir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

İstediğiniz kalınlık ve renk için satış departmanımıza ulaşabilirsiniz.

Akustik süngerler duvarlara uygulanır ve mekan içindeki ses dağılımını dengeleyerek iyi bir ses elde etmeye yardımcı olur. Sesi hem içeride muhafaza ederek dağılımını sağlar hem de dışarıdan gelen gürültü kirliliğinin önüne geçerek iki taraflı işlem görür.