Bass Trap Sünger

Bass Trap Sünger

Müzik eşliğinde eğlenilen mekanların çevresinde yaşayanlar genellikle yüksek sesten ve gürültüden şikayet ederler. Bu nedenle mekan sahipleri mekanlarının ses yalıtımlarını en iyi şekil de yaptırmalıdır. Bir ortamın yalıtımının en iyi şekilde yapılması sadece dışarıdakiler için değil içeride bulunanlar için de fayda sağlar.

 
Ürün Özellikleri
  • İstenilen ebatlarda ürtilebilir
  • Ses kapanı özelliği verilmiş form
  • Gözenekli yapı
  • Esnek yapısı sayesinde yüksek ses yutum sağlar
 
Ürün Görselleri

Çünkü müzik sunulan bir mekanın içinde ekonun azalması, ses akışının doğal hale gelmesi dinleyenlerin daha uzun süre mekanda kalmalarına olanak tanır. Yüksek bass müziğinin etkisini dengelemek için diğer ses yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanabileceğiniz akustik stüdyo süngeri ortamdaki bass seslerin dışarı çıkmasını çok yüksek oranda engellemektedir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Ne kadar kullanmalıyım?
 

Bass trap sünger duvarların birleşim yerlerinde kullanılmalıdır. Duvar uzunluğunun 3/1 kaplanması yeterli olacaktır. Köşelerden ses dönüşünü engelleyerek daha tok ses almanızı sağlayacaktır.

 
Uygulaması nasıl yapılmalıdır?
 

Bass trap sünger duvarın birleşim yerine oturacak şekilde imal edilmektedir. Dilerseniz silikon veya yapıştırıcı ile bölgesel yapıştırma yapıp uygulayabilirsiniz.

Diğer adı ile bass trap sünger olarak da bilinen bu yalıtım malzemesi ortamdaki müziğin dış ortama çıkışını engellemek için özel olarak üretilir. Böylece diğer akustik sünger malzemeleri ile birlikte en yüksek düzeyde ses yalıtımını sağlar.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüzde %15 indirim mevcuttur.

Oda ölçülerinizi belirtirseniz ihtiyacınız olan miktar hesaplanıp size bilgi verilebilir.

Eğlence mekanları ve yüksek bass müzik için kayıt yapan stüdyoların sıklıkla kullandıkları bu sistem sayesinde siz de gürültünün önüne geçebilecek ve akustiği daha kolay sağlayabileceksiniz.