Evde Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evde Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evde Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Evinde keyfini sürebileceği bir sinema odasına sahip olmak çoğu sinema severin hayalidir. Özellikle günümüzde ortaya çıkan coronavirüs pandemisi sürecinde ve sonrasında sinemaya gitmek çoğu kişi için ciddi bir sağlık sorunu haline gelmiş durumda.

Ürün Özellikleri
  • Özel tasarım ve özel imalat
  • koku yapmaz ve leke tutmaz malzemeler
  • Yüksek yoğunluk 150kg/m3 ve alev almaz özellik
  • Sınırsız renk ve baskı seçeneği
Ürün Görselleri

Bu sebeple evlerinde iyi bir sinema deneyimi yaşamak isteyenler sinema salonu inşa ediyorlar. Sinemada görüntü ve ses en önemli iki unsur olduğundan iyi bir ses yalıtımı sağlamak için öncelikle kaliteli ve uzun ömürlü ses yalıtım malzemeleri tercih etmek gerekiyor.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Evde sinema sistemi için yeterli bir ses yalıtımı sağlar mı?

Kullanmış olduğumuz ürünlerimiz profesyonel sinema salonlarında kullanılan ürünler ile aynı özelliklere sahiptir. Bu nedenle film izlemek için gittiğiniz salonlardaki ses kalitesini evinizde yaşayacaksınız.

Malzemelerde zamanla toz dökülmesi veya deformasyon olur mu?

Malzemelerimiz kullanımınıza göre uzun yıllar özelliklerini korumaktadır. Toz dökülmesi veya deformasyon söz konusu değildir.

Gerek dışından gerek üst ve alt katlardan ve evin diğer bölümlerinden rahatsız edici sesler gelmesi, aynı şekilde de dış ortama ses çıkışı sağlanması sinema deneyiminde istenmeyen unsurlardan birisi. Bu sebeple akustik panel malzemeleri ile ses geçişini kesmek gerekiyor.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Evde sinema salonu ses yalıtımı için 3 boyutlu tasarım ve mimari proje yapılabilmektedir.

Oda ölçülerinize göre mimari tasarım ve 3 boyutlu çizimler keşif ile ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Yalıtım için birçok farklı malzeme piyasada bulunsa da en çok tercih edileni ve daha az maliyetle memnun edici performans elde etmek isteyenlerin tercihi akustik sünger oluyor. Burada kullanıcıların üzerine düşen ihtiyaçları doğrultusunda doğru malzemeyi belirlemek ve uygun maliyetlerle satın almaktır.