Vocal Odası Ses Yalıtımı

Vocal Odası Ses Yalıtımı

Vocal Odası Ses Yalıtımı

Ses yalıtımının en çok kullanıldığı sektörlerden birisi doğal olarak müzik sektörüdür. Müzik ses ile icra edilen ve ses dayalı bir iş alanı olduğundan, müzik dinleyicileri en iyi cihazlarla müzik dinlemek isterler. Dinleme işlemi gibi ses kayıt işlemi de kaliteli olması gereken bir diğer alandır.

 
Ürün Özellikleri
  • Projeye özel istenilen kalınlıkta üretim imkanı
  • Farklı renk ve tasarım ile imalat imkanı.
  • Yanmaz ve alev yürütmezlik özelliği.
  • Toz dökmez ve mukavemetli malzeme.
 
Ürün Görselleri

Ses icracıları stüdyo ortamında ses kayıt işlemi yaparken ortamın iyi bir şekilde dışarıdaki sesten yalıtılmış olması gerekmekte, bunun yanında sesin oda içerisindeki dağılımı da önem arz etmektedir. Bu sebeple ses kayıt işlemleri geniş, eşit orantılı bir tasarıma sahip yalın bir ortamdır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Piramit ve yumurta desenli akustik sünger arasında ses yutumu farkı var mı?
 

Akustik piramit sünger ve akustik yumurta sünger gibi malzemelerimizin ses yutum değerleri aynıdır. Müşterilerimizin zevk ve görselliğine göre farklı desenler üretilmektedir.

 
Piramit süngerler istenilirse resimdeki gibi pano şeklinde üretilebilir mi?
 

Akustik piramit sünger tarzı ürünlerimiz istenilirse ahşap karkas sistemleri ile panel haline getirilip istenilen yere koyulabilmektedir.

Vocal odası ses yalıtımı için birçok farklı malzeme kullanılır. Kalitelerine göre akustik sünger, piramit sünger, akustik panel olarak türlere ayrılan yalıtım malzemeleri gelişen teknolojinin de sağladığı imkanlarla farklı ham madde bileşenlerinden üretilirler.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Vocal odası ürünlerimizde %15 kampanyamız mevcuttur.

Talep miktarlarınıza göre fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

 Bu sayede sesi daha iyi bir şekilde izole eder ve daha kaliteli bir akustik sağlarlar. Ses yalıtımı ortaya çıkan vocal sesinin kalitesini belirlediğinden bu konuda en kaliteli malzemeleri tercih etmek gerekmektedir.