Basotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Basotect Yumurta Sünger

Stüdyolar seslerin kaydedilmesi için ideal ortamlardır. Bu ideal ortamların oluşturulabilmesi için özel olarak ses yalıtımı için geliştirilmiş malzemeler kullanılır. Ses yalıtımı sağlayan bu malzemeler sayesinde stüdyolarda sesler en doğal hali ile kaydedilebilir.

 
Ürün Özellikleri
  • Formlu yapısı sayesinde arttırılmış yüzey alanı
  • Yanmaz
  • En hafif ses yalıtım malzemesi (9-11 kg/m3)
  • Yüksek ses yutum özelliği 0,90-1,00
 
Ürün Görselleri

Ayrıca gürültü, eko, yansıma gibi istenmeyen seslerin önüne geçilebilir. Stüdyolarda genel olarak Basotect sünger olarak adlandırılan malzemeler kullanılır. Bu malzemeler yumurta kolilerine benzedikleri için halk arasında akustik yumurta sünger olarak da bilinirler.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Fiyat olarak daha mı avantajlıdır?
 

Basotect yumurta sünger üretim teknolojisi nedeni ile basotect piramit sünger ürünümüze göre daha uygun maliyetlidir.

 
Yanmaz akustik süngere göre avantajları nedir?
 

Basotect labirent sünger akustik yalıtım değeri daha yüksektir. Sıfır yanmaz özelliği diğer malzemelere göre daha üstündür. Malzeme ömrü diğer malzemelerden daha fazladır.

Akustik olarak gürültüden uzak mekanlar yapmak mühimdir. Sadece stüdyolar değil ofisler, toplantı salonları, eğlence mekanları, sinema ve tiyatro salonları gibi alanlarda da ses yalıtımı gerekir. Bu tür ortamlarda mekanın tasarımında kullanılan renklere uygun olarak yumurta süngerler kullanılabilir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünümüz %20 indirimlidir.

Ürün kalınlıkları ve ebatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

 Ortamın ağırlıklı rengine uygun olarak seçilen Basotect yumurta sünger sayesinde hem istenilen akustik ve ses yalıtımı sağlanabilir hem de tasarıma katkı sağlanabilir. Böylece eğlence mekanlarının dış ortamlar ile ses yalıtımı başarı ile sağlanarak içeride devam eden eğlencenin bölünmemesi ancak bu eğlencenin dışarıda yer alan kişiler için de rahatsız edici olmaması sağlanabilir.