Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

İş yerleri için en önemli mekanlar olan ofislerde iyi düzenleme gerekli performans için şarttır. Çalışanların rahat bir şekilde çalışarak maksimum verimi vermeleri iş yeri için de önemli bir ihtiyaçtır. Bu sebeple iyi bir iş sahibi kişi, her şeyden önce personelini memnun etmek üzerine düşünür ve çözümler üretir.

 
Ürün Özellikleri
  • İstenilen ölçülerde üretim imkanı
  • Sınırsız renk seçeneği
  • Silinebilir ve leke tutmaz kumaş özelliği
  • Dekoratif ve yüksek ses yutma özelliği
 
Ürün Görselleri

İnsanlarla yürütülen işlerde sık sık birçok farklı türde sorunlar çıkabilmektedir. Bu sorunlara çözüm bulmak iyi bir tecrübe ister. Ofisten yürütülen iş sektörlerinde mekan düzenlemesi bu konuların başında gelmektedir.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
El ile veya herhangi bir çisim ile temasında kolaylıkla deformasyon olur mu?
 

Kumaş kaplı akustik panel ürünümüz yoğunluğu arttırılarak yüksek yoğunluğu kavuşturulur. Bu sayede yüzeyi sertleştirilmiş olur. Bu da malzemenin mukavemetini ve deformasyona karşı direncini arttırmaktadır.

 
Akustik panel ürünü duvarda veya tavanda nasıl bir mesafeden uygulanması gerekir?
 

Akustik panel ses seviyesinin yüksek olduğu ortamlarda duvarda 90 cm ölçüsünden yukarı doğru uygulanmalıdır. Akustik tavan yapılırken tavan yüksekliğiniz müsait ise tavandan 15 veya 30 cm sarkıtılarak uygulanması en iyi performansı almamızı sağlayacaktır.

Ofislerin en önemli avantajlarından biri çalışanların yakın temas halinde bulunarak koordinasyon sağlamasıdır. Bu yüzden işlerin ilerleyişini sağlamak adına belirli periyotlarda toplantılar yapılır. Toplantı odalarında ses izolasyonunu sağlamak ve dışarıyla bağlantıyı sıfırlamak için kullanılan yapı malzemelerinin başında akustik panel gelir.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Bu ürünümüzde Türkiye içi tüm noktalarda ücretsiz keşif ve projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Bizi arayın siz başka işlerinizi toparlarken biz projenizi tamamlayalım.

Bu paneller farklı türde ve kalitede olabilir. Farklı fiyat segmentlerinde görebileceğiniz paneller birçok farklı malzemenin birleşimiyle bu iş için özel olarak üretilir. İş yerlerinde toplantı odası ses yalıtımı için en çok tercih edilen kumaş kaplı akustik panel ürünüdür.