Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit sünger, akustik süngerler arasında piramit formlu uçları sivri olarak bilinmektedir. Bir mekanın ses akustiğini sağlamak birçok farklı sektörde önemli bir ihtiyaçtır. Gerek iş yerlerinde ve resmi dairelerde gerek restaurant, cafe gibi işletmelerde gerekse yüksek ses akışının olduğu çeşitli eğlence mekanlarında ses izolasyonu en çok şikayet konusu olan unsurların başında gelmektedir. Akustik piramitin özelliklerini ve en çok s0rulan soruları bu sayfada bulabilirsiniz.

 
Ürün Özellikleri
  • İstenilen kalınlıkta imalat
  • Yüksek yoğunluk (75-100 kg/m3)
  • Yanmaz
  • Gözenekli yapısı ve piramit formu sayesinde yüksek ses yutum sağlar
 
Ürün Görselleri

İşte bu yüzden her mekanın karakterine göre uygun araştırma yapılarak uzmanlar tarafından belirlenen kriterlere göre ses yalıtım işlemi uygulanır. Özel malzemelerle uygulanan işlem sonrası kullanıcılar oldukça memnun kalmaktadır.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
İstenilen renkte imal edilebilir mi?
 

İstenilen renk ile imal edilebilmektedir. Bu renk seçeneklerinde ses yutum değeri aynı kalmaktadır.

 
Kullanım alanları nerelerdir?
 

Gürültünün olduğu bir çok noktada kullanılabilmektedir. Gözenekli yapısı ve yutuculuğunun yüksek olmasından dolayı özellikle gürültülü çalışan cihazların yalıtımında da tercih edilebilmektedir.

Farklı mekanlara farklı çözüm önerileri sunan uzmanlar en başta sizin bütçenize göre hareket ederler ve ihtiyacınıza ve zevkinize göre vereceğiniz karara sadık kalarak hareket ederler. Bundan sonrası doğru malzemeyi doğru bir şekilde yapıya uygulamaya kalmaktadır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

Projeniz ile ilgili detayları iletirseniz sizin için uygun olan ürün çalışması yapılabilmektedir.

Ses yalıtımında duvarlara uygulanan sünger malzemeler içerisinde en çok piramit sünger, akustik piramit sünger, akustik piramit sünger gibi seçenekler gelmektedir. Çok katmanlı yapıya sahip malzemelerin yanında sıkıştırılmış yoğun katmanlı seçeneklerle az yer kaplayan malzemelerle etkili çözümler elde edilerek ses açısından korunaklı ve elverişli ortamlar sağlanır.