Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Karaoke Odası Ses Yalıtımı

Eğlence sektöründe en çok ilgi gören yerlerden birisi olan karaoke salonları müziksever müşteriler tarafından ziyaret edilmektedir. Müşterilerin iyi bir deneyim elde edebilmesi ve mekanınıza tekrar gelmeleri için iyi bir ses yalıtımı öncelikli şartınız olmalıdır. Her binaya özel olarak dizayn edilen ses yalıtım projeleri en uygun malzemelerle en iyi ses izolasyonunu sağlama mantığı üzerine çalışır.

Ürün Özellikleri
  • Yüksek yoğunluk 150 kg/m3
  • Çevre dostu geri dönüşüm ürünlerden imal
  • Yanmazlık özelliği sayesinde yüksek yapı binalarda imalata uygun
  • Anti-Bakteriyel ve silinebilir özellik
Ürün Görselleri

Karaoke yapılacak mekanı dışarıdan gelecek gürültü kirliliğinden muhafaza etmenin yanında aynı şekilde dışarıya rahatsız edici gürültü aktarılmaması işlevini görür. Bunların dışında en önemli işlevi ise mekanda iyi bir ses akustiği sağlamak ve müşterilerin keyif almalarını mümkün kılmaktır.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Nekadar ses yalıtımı sağlar?

Kullanılan kalınlık ve yoğunluğa göre değişkenlik göstermektedir. Bizim önerimiz 150 kg/3 yoğunlukta 3 ila 5 cm kullanılmasıdır. Bu şekilde %90 ‘a kadar ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Ses yalıtımı ömrü ne kadardır. Daha sonra özelliğini kaybeder mi?

Ürünlerimizin özelliği hiçbir zaman kaybolmamaktadır. Ses yalıtım değerini binanız ömrünü tamamlayana kadar korumaktadır. Örnek yaşlandırma testleri daha önceden yapılmıştır.

Karaoke odası olarak tasarlanan salonun özellikleri tespit edildikten sonra en uygun malzemeler ile doğru bileşimlerle ayarlanarak mekanın tasarımında uygulanır. Burada en çok görebileceğiniz ürün akustik sünger denilen kaplama malzemesidir.

Ürünle İlgili Kampanyalar
Karaoke odası ses yalıtımı ürünlerinde %15 indirimimiz mevcuttur.

Saha desteğimiz ücretsizdir.

 Akustik panel, akustik baffle gibi isimlerle de benzer ürünler bulabilirsiniz. Duvarlara iyi bir ses yalıtımı uyguladıktan sonra karaoke salonunda eşyaların yerleştirilmesi de ses dağılımı için önemli unsurlardan birisidir.