Akustik Cam Kapı

Akustik Cam Kapı

Akustik Cam Kapı

Ses günlük hayatımızda oldukça önemli bir yer tutar. Kimi zaman yüksek ses elde etme ihtiyacı duyarız. Örneğin bir eğlence mekanında müzik dinlerken yüksek sesli ve kaliteli ses eğlenen kişi ve gruplar için oldukça önemli bir unsurdur.

 
Ürün Özellikleri
  • 52db ses yalıtım değeri
  • Kalınlığı arttırılmış iç içe iki çift cam
  • Özel kilit mekanizması
  • İstenilen renkte imalat
 
Ürün Görselleri

İşletme sahipleri de buna uygun bir ses sistemi ile ses akustiğine uygun bir mekan elde etmeye çaba gösterirler. Bu ihtiyacın duyulduğu bir başka sektörde sinema sektörüdür. Sinema izleyicisi de dev ekranda ve büyük bir salonda her yere eşit dağılan yüksek ve kaliteli bir ses ile hizmet almak isterler.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Akustik ahşap kapı gibi performans sağlar mı?
 

Bu tip kapılar yüksek gürültülerin olduğu yerlerde kullanılabilmektedir. Pvc doğrama detayı ve özel olarak kalınlaştırılmış çift cam yapısı sayesinde ses geçişi sıfıra indirilmiştir.

 
Kullanılan çift cam normal ısı cam mıdır?
 

Kapılarımızda akustik lamine cam kullanılmaktadır. Normal ısı camdan daha kalın ve içerisinde şeffaf ses yalıtım laminasyonu mevcuttur.

Tüm bu alanlar sesin daha çok duyulmasının talep edildiği alanlardır. Kimi yer ve zamanlarda ise sessizlik oldukça önemli bir ihtiyaç halini alır. Örneğin sınav günü bir okulda öğrenciler ve öğretmenler sessizlik talep edebilirler.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Kapı ürünlerimizde %15 indirim mevcuttur.

İstenilen ölçülerde akustik cam kapı imalatı yapılabilmektedir.

Sessizliğin ihtiyaç halini aldığı alanlardan birisi de iş dünyasıdır. Ofis tasarımlarında ses izolasyonu oldukça önem verilen konulardandır. Odalar ve bölümler arasında ses akışını tamamen kesmek için akustik kapı, akustik cam kapı, ses yalıtımlı cam kapı gibi ürünler son zamanlarda oldukça popüler durumdadır.