Akustik Karo Halı Özellikleri

6 MM : 95,00 TL/m2
Akustik Karo Halı Özellikleri

Akustik Karo Halı

Ses izolasyonu ve sesin ortamda rahatsızlık vermeyecek şekilde dağıtılması evden iş yerlerine kadar  birçok mekanda en önemli unsurlardan biridir. Günümüzde pek çok ihtiyaç alanı gibi bu alanda da gelişmiş imkanlarla birlikte üretilen seçenekler kullanıcılara farklı segment aralıklarında sunulmaktadır.

 
Ürün Özellikleri
  • Leke tutmaz, Silinebilir ve temizlenebilir yüzey
  • Ses yalıtımlı taban
  • İstenilen renk ve desende imalat
  • 6 mm toplam kalınlık
 
Ürün Görselleri

Müşterilere düşen ses izolasyonu uygulayacakları mekanın özelliklerine uygun olarak bütçeleri dahilinde en doğru tercihi yapmaktır. İç mekan ses izolasyonu söz konusu olduğunda en önemli kademelerden birisi taban ses izolasyonudur.

 
Ürünle İlgili Merak Edilenler
 
Akustik karo halı uygulandığı yüzeyden sökülebilir mi?
 

Standart uygulamalarımızda yapıştırıcısı sökülememektedir. Ancak taşındığınız yerde tekrar kullanmak istiyorsanız. Çift taraflı yapışkan ile de uygulama yapılabilmektedir.

 
Minimum alım miktarı ne kadardır?
 

Minimum üretim ve paketleme miktarı 5 m2 ‘dir. Stoklarımız sürekli değişkenlik gösterebilmektedir. İletişime geçip sorgulamanızı rica ederiz.

Taban üzerinde yürünülen ve sıkça temas edilen bir kısım olduğundan burada meydana gelen ses, ses emici malzemelerle yapılacak bir kaplama ile sağlanmalıdır. Tabanın ses izolasyonu kalitesi binanın inşa sürecinden başlamaktadır.

 
Ürünle İlgili Kampanyalar
 
Halılarımızda %15 indirim mevcuttur.

Renk ve kalite seçimi için satış birimimizden destek alabilirsiniz.

İzolasyonlu malzemelerle yükseltilen zemin daha sonra kullanıcılara büyük konfor sağlar. Fakat iş yeri, ofis, okulların bazı bölümleri gibi çeşitli ortamlarda kullanılan akustik karo halı malzemeleri ile de yüksek ses emilimi gerçekleştirilebilir. Bu noktada akustik halı, akustik karo halı, ses yalıtımlı halı gibi malzemeler en çok bilinen ve tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir.