Akustik Karo Halı

Anasayfa » Ses Yalıtım Malzemeleri » Akustik Karo Halı

Akustik Karo Halı

Ses izolasyonu ve sesin ortamda rahatsızlık vermeyecek şekilde dağıtılması evden iş yerlerine kadar birçok mekanda en önemli unsurlardan biridir. Günümüzde pek çok ihtiyaç alanı gibi bu alanda da gelişmiş imkanlarla birlikte üretilen seçenekler kullanıcılara farklı segment aralıklarında sunulmaktadır.

Müşterilere düşen ses izolasyonu uygulayacakları mekanın özelliklerine uygun olarak bütçeleri dahilinde en doğru tercihi yapmaktır. İç mekan ses izolasyonu söz konusu olduğunda en önemli kademelerden birisi taban ses izolasyonudur.

Taban üzerinde yürünülen ve sıkça temas edilen bir kısım olduğundan burada meydana gelen ses, ses emici malzemelerle yapılacak bir kaplama ile sağlanmalıdır. Tabanın ses izolasyonu kalitesi binanın inşa sürecinden başlamaktadır.

İzolasyonlu malzemelerle yükseltilen zemin daha sonra kullanıcılara büyük konfor sağlar. Fakat iş yeri, ofis, okulların bazı bölümleri gibi çeşitli ortamlarda kullanılan akustik halı malzemeleri ile de yüksek ses emilimi gerçekleştirilebilir. Bu noktada akustik halı, akustik karo halı, ses yalıtımlı halı gibi malzemeler en çok bilinen ve tercih edilen malzemelerin başında gelmektedir.

İçerik bulunamadı.